Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SILENOST!!-spoilery a blatniky


p!nk p!ggy

Recommended Posts

no ale ako ja sa tesim a myslim ze sa este stale tesit budem len som sa rozhodla ze nebude taky ako som si predstavovala:) farba no mozno bude stacit aj obycajna alebo daka lacna metaliza a nie zrovna perletova :D a tiez mi postaci aj cerveny interier ako je, ked sa vycisti tak bude pekny a svetla no nemusim mat zrovna angel eyes, dake pekne tam uz len doladime hehe aaa ani tolko plastov nemusi byt:D prvorade pre mna bude vymenit rozvod, hadice, ramena nech sa dakde nevyvalam na nom:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jakto? Investice, které si nedokáže 18ti letý kluk představit, co? Znám taky ... ;)

ano ano presn tak..ale tedka mi nabizeli abych sel fotit eroticky akty kde bych mel 6-15 tisic za foceni :D a kdyby o me byl zajem tak pak casem staly plat 10tisic+penize za to co bych nafotil..

takze bych mel treba 25tisic kdybych mel dve nabidky k tomu platu a to ma maloktery studak :D akorat jsme s epak zamyslel nad tim ze to jsou eroticky akty a to se mi moc nechce:(radeji bych obyc fotomodeling ale ty prachy vypadali nadherne mno :(:D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš, pokud budeš brečet, chodit do putyky na pivo a nadávat, tak budeš mít ty sny a přesvědčení, že svět je nespravedlivej.

mě je jedno, jestli svět makovej nebo sezamovej, trochu musíš na sobě máknout a pak si budeš moc vybírat.

Ad to focení : říká se tomu náklady obětované příležitosti : tebe štve, že nemáš ty peníze, ale na druhou stranu něco nechceš. Nemyslím zrovna tohle, myslím to generálně. Lidi chtějí peníze, ale nechtějí pro ně už nic udělat. A v tom je ta chyba. Pak chodí akorát do hospody, mají sny a nadávají. Proč se nechtějí učit anglicky, německy a dělat práci, která by je třeba bavila ? Která by byla lépe placená ?

... a další pravidlo je, že vždycky chceš to, co nemáš. Chtěl jsi auto, máš ho, chceš mít auto opravený, budeš ho mít opravený... pak budeš chtít lepší.. a začneš ty prachy na něj shánět dál. Tak to je a bude a ne jinak (vždycky bude něco, co budeš chtít a za čím půjdeš - a když ne, budeš sedět v tý putyce a nadávat na poměry a na to, že něco nemáš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

víš, pokud budeš brečet, chodit do putyky na pivo a nadávat, tak budeš mít ty sny a přesvědčení, že svět je nespravedlivej.

mě je jedno, jestli svět makovej nebo sezamovej, trochu musíš na sobě máknout a pak si budeš moc vybírat.

Ad to focení : říká se tomu náklady obětované příležitosti : tebe štve, že nemáš ty peníze, ale na druhou stranu něco nechceš. Nemyslím zrovna tohle, myslím to generálně. Lidi chtějí peníze, ale nechtějí pro ně už nic udělat. A v tom je ta chyba. Pak chodí akorát do hospody, mají sny a nadávají. Proč se nechtějí učit anglicky, německy a dělat práci, která by je třeba bavila ? Která by byla lépe placená ?

... a další pravidlo je, že vždycky chceš to, co nemáš. Chtěl jsi auto, máš ho, chceš mít auto opravený, budeš ho mít opravený... pak budeš chtít lepší.. a začneš ty prachy na něj shánět dál. Tak to je a bude a ne jinak (vždycky bude něco, co budeš chtít a za čím půjdeš - a když ne, budeš sedět v tý putyce a nadávat na poměry a na to, že něco nemáš)

To bylo hezky napsano:super A mas pravdu, vetsina lidi jen nadava a nic nedela pro to aby si treba vydelavali vic...takovy mam nejraci:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

víš, pokud budeš brečet, chodit do putyky na pivo a nadávat, tak budeš mít ty sny a přesvědčení, že svět je nespravedlivej.

mě je jedno, jestli svět makovej nebo sezamovej, trochu musíš na sobě máknout a pak si budeš moc vybírat.

Ad to focení : říká se tomu náklady obětované příležitosti : tebe štve, že nemáš ty peníze, ale na druhou stranu něco nechceš. Nemyslím zrovna tohle, myslím to generálně. Lidi chtějí peníze, ale nechtějí pro ně už nic udělat. A v tom je ta chyba. Pak chodí akorát do hospody, mají sny a nadávají. Proč se nechtějí učit anglicky, německy a dělat práci, která by je třeba bavila ? Která by byla lépe placená ?

... a další pravidlo je, že vždycky chceš to, co nemáš. Chtěl jsi auto, máš ho, chceš mít auto opravený, budeš ho mít opravený... pak budeš chtít lepší.. a začneš ty prachy na něj shánět dál. Tak to je a bude a ne jinak (vždycky bude něco, co budeš chtít a za čím půjdeš - a když ne, budeš sedět v tý putyce a nadávat na poměry a na to, že něco nemáš)

pivo nepiju a do hospod a putyk nechodim tak to jsem v pohode..

vzdycky je ten svet tak trochu nespravedlivej..nekdo ma vlohy vetsi,nekdo mensi..

osobne bych na to foceni klidne sel ale muselo by to byt obyc foceni..

jako student se radeji ovsem zamerim na skolu nez na tu praci..a to je ten problem..videlavat se proste u skoly neda..

nebo da ale je to otazka 3-5tisic..sice jsou to pekny penize ale VSECHEN volnej cas je v prcicich..nehlede na to ze clovek pak do skoly nic nestiha atd..no jo no..tak to holt bylo a tak to holt bude..:)..

jenze tenhle svet je tak nejistej ze ikdyz clovek bude neco umet,bude pritom ale poctivej a tak,tak NEMA sanci aby z nej neco bylo..vidim to u myho tatky..byl poctivej,sice chytrej a hodne sikovnej ale bohuzel to nebyl takovej ten vychcanej parchant a nebral uplatky atd a co ma ted..sice ma cisty svedomi ze na vsehcno co ma si vydelal poctive..ale ta poctivost neni vzdycky vsechno..

hlavni je byt pruraznej,cilevedomej a hlavne svym zpusobem i malicko takovej ten kdyz to tak reknu parchant..

a to mozna bohuzel,mozna bohudik neni kazdej..

aby mel clovek nejakou tu benzinku a par bytu aby je pronajimal nemusi byt clovek az tak chytrej..ale hlavne jak rikam cilevedomej,pruraznej a vychcanej..a takovyhle lidi se maj v zivote nejlip..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ovsem zase mas pravdu ze nejvic keca ten co nic neumi..:)

nejvic bude radit ten co tu urcitou vec nikdy nedelal:) a je pravda ze nejvic kecu maj ty v hospodach jak tam jsou navezeny kazdej den od rana do vecera a kecaj jak by vsehcno udelali lip atd..:) jo keca se jim to krasne ale ono to zas nebude tak lehky..ikdyz by nejaky veci urcite udelat sli..:)

nerikam si obcas zajit na vesnici do hospudky nebo ve meste do baru ci do hospudky a pokecat se znamejma ale presne..ne tam byt navezenej kazdej den od rana do vecera ale obcas tam zajit..no jak se rika..vseho moc skodi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pinku!

není to o vlohách, ani o spravedlnosti, je to lenosti a chytrosti.

Ano, někdo má vlohy menší a někdo větší - v tom máš pravdu, ale každý má ty vlohy pro něco jiného... když to přeženu, tak 120 kg SW-inženýr se asi nebude promenovat v záři reflektorů na molu, ale bude spíš zalezlej ve sklepě, kde bude mít dostatek šera a klidu pro svou práci.

A to je na tomhle světě to nejlepší, že KAŽDÝ může být v něčem dobrý a v něčem horší.

Další věc, se kterou s tebou nesouhlasím, je " vydelavat se proste u skoly neda" (tu hrubku jsem ti opravil).

Dá, neboj, dá - spousta lidí za mého prezenčního studia si vydělávala při škole - a získavali tak praxi. Museli obětovat svůj volný čas (který ty si ceníš na 3-5 tKč/měs., takže nestíhali fotbálky a čumění na filmy na koleji) a občas si školu i o pár let protáhli. Jeden člen tady toho fora drží rekord (kdo to je nebudu tady říkat, ale byl bys hodně překvapen - a ostatně dneska je tam, kde ty si myslíš, že mohou být jen "parchanti a vychcánkové"). A další věc, proč nesouhlasím s tvrzením vydělávat a studovat se nedá - říká ti něco forma "kombinovaného/externího studia" ? To je teprve mazec, hezky přes den chodit do práce, večer se učit a o víkendu ještě jezdit do školy. A jsou tací "blázni", kteří při tom vychovávají i děti. Myslíš, že mají ještě VŮBEC NĚJAKÝ volný čas ? A proč myslíš, že se ho vzdali ?

další věc : "kdyz clovek bude neco umet,bude pritom ale poctivej a tak,tak NEMA sanci aby z nej neco bylo"

Ale prdlajs. Když něco umíš (a jsi v tom dobrý).. třeba v jazycích, programování, zpěvu, kopané, nebo prostě umíš jen a pouze dobře opravit auto, každý po tobě na trhu práce skočí. Protože něco umíš, umíš to líp než většina ostatních a proto jsi o to pro zaměstnavatele cennější. A když je po tobě na trhu práce poptávka, tak si můžeš diktovat i podmínky (plat, směnu, dovolenou, pracovní prostředí, vzdálenost od bydliště atp.) To protože máš těch nabídek víc - sice platově budou +/- stejné, ale rozdíl je v těch podmínkách. Nebo si založ vlastní firmu ? A když se ti ani to nebude líbit, můžeš si ještě něco vybrat - vždyť SVĚT je malý.

A narážíme opět na alfu a omegu - lenost. Proč bych šel do světa, kde je to nejisté, když můžu být tady. Sice jsou tu vychcánkové, ale já mám svý jistý... a když ne, tak co ?

aneb "víš co chceš, nebo víš pouze co nechceš ?"

ale abych se tu moc nevykecával :

"hlavni je byt pruraznej,cilevedomej a hlavne svym zpusobem i malicko takovej ten kdyz to tak reknu parchant.."

hmm, koukám, že v zahraničí je trochu jiný, ale což.. nebudeme to rozpitvávat.

víš, spíš ti mohu poradit : "Buď sebevědomej (což vychází z toho, že něco umíš), buď sebekritickej (ostatní to mohou umět i lépe), buď slušnej (existují i jiné země, kde třeba s tebou budou jednat jinak ), buď dravej (aneb, kecaním v putyce a brečením v koutě ničeho nedosáhneš) buď soudnej (čím více informací máš, tím lépe se můžeš rozhodnout a přitm používej "zdravej selskej rozum") a hlavně buď cílevědomej (to se radí i ve filmu s Terrence Hillem : Cesta na západ)- vždycky si opakuj, za co bojuješ. Ostatně, ten film je zajímavý i obsahově, nikoliv jen názvem - byť se teď vydává pod titulem "Podivohudné dědictví")

hele, vážně tu nechci exhibitovat, a jak si zařídíš život, je mi úplně jedno. Jen mi to nedalo na tvoje názory reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pinki : No napsal bych to asi takhle, u školy se vydělávat dá, a to vím z vlastní zkušenosti... Ale pak záleží na člověku jak se k tomu postaví, někdo se nechce okrást o drahocený čas po škole ve kterém se může jen tak poflakovat a odpočívat a někdo prostě něco chce a jde si za tím...:super

Já osobně jsem chodil na brigády od 15ti a vydělával jsem si na vše sám, řidičák, motorku, auto atd... A do školy jsem taky chodil, hold je to na člověku jak se zachová...

Ted chodím do práce a i po práci doma dělám auta a myslím si že kdybych to takhle nedělal , byl bych nejméně o půl věci co mám chudší... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

pinku!

není to o vlohách, ani o spravedlnosti, je to lenosti a chytrosti.

Ano, někdo má vlohy menší a někdo větší - v tom máš pravdu, ale každý má ty vlohy pro něco jiného... když to přeženu, tak 120 kg SW-inženýr se asi nebude promenovat v záři reflektorů na molu, ale bude spíš zalezlej ve sklepě, kde bude mít dostatek šera a klidu pro svou práci.

A to je na tomhle světě to nejlepší, že KAŽDÝ může být v něčem dobrý a v něčem horší..........

dekuji ti za krasnou odpoved..

nicmene k veci..nase nazory preci jen budou trosku odslisne..v mnoha vecech s tebou souhlasim ale v mnoha vecech take ne..

ale tak to by bylo na delsi vypraveni..pro me je momentalne na prvni rade skola,pritelkyne a rodina..skola-tezka,pritelkyne-docela narocny vztah vzhledem k dalce,ze jsme od sebe 150km,ale to je muj problem a nevadi mi to,rodina-problemy v rodine take jsou.

ani ja,ani moji rodice by nedovolili napriklad,abych sel na dalkove studium a prave po vikendech chodil do skoly a pres tyden pracoval..skolu kterou studuji je timto zpusobem temer nemozne dodelat..navic by s pritelkou byl konec,jelikoz vikend jsou jedine dva dny kdy s pritelkou jsme spolu.ale tak priznavam ze to uz jsme si zvolil ja a to je prave to, oc se ostatni museli ochudit..

jinak k tem hajzlikum atd..

trochu extremni priklad ale jde to na nem aspon vysvetlit..

muj strejda je pravnik..myslim ze velice uspesny..pred par lety se snazil dostat do politiky..pic..zacali mu chodit vyhruzne dopisy atd atd..

a tohle je o chytrosti??ja myslim spis ze jen o te cilevedomosti,vychcanosti a parchanstvi kdyz to tak reknu..ale jak jsme napsal je to trochu extremni priklad..samozrejme tamhle dobry programator nikomu nemusi posilat vyhruzne dopisy,aby si udrzel svuj flek..

ale takovych lidi je X..velice dobre znam pripad kdy se clovek,ktery se dostal do zastupitelstva dostal ke 4bytum a par dalsim vecim (napriklad benzinky apod..)..pritom ten clovek nijak neinvestoval do akcii aby mohl vydelat hodne rychle penize nebo tak neco..ale tak to je dalsi extrem no..

no abych to ukoncil tak asi nejlepsi a nejlehci (a na tom se mozna ze i shodnem trosilinku)..je mit zazobanyho tatinka,ktery bude vlastnit x firem,benzinek a bytu a budu mit co chci za nic :D pohodli nadevse..sice takovy lidi pak v zivote ho*no umej ale proc by potrebovali neco umet kdyz jim tatinek vsechno zaridi..

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

Pinki : No napsal bych to asi takhle, u školy se vydělávat dá, a to vím z vlastní zkušenosti... Ale pak záleží na člověku jak se k tomu postaví, někdo se nechce okrást o drahocený čas po škole ve kterém se může jen tak poflakovat a odpočívat a někdo prostě něco chce a jde si za tím...:super

Já osobně jsem chodil na brigády od 15ti a vydělával jsem si na vše sám, řidičák, motorku, auto atd... A do školy jsem taky chodil, hold je to na člověku jak se zachová...

Ted chodím do práce a i po práci doma dělám auta a myslím si že kdybych to takhle nedělal , byl bych nejméně o půl věci co mám chudší... ;)

tak ty jsi hugo sikovnej tak ty nemas problem :D:) ale ja bohuzel asi nemam takove vlohy na programovani jake jsem myslel ze mit budu:)..mel jsem jit na odevku a bylo by to v pohode :D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

Pinki : No napsal bych to asi takhle, u školy se vydělávat dá, a to vím z vlastní zkušenosti... Ale pak záleží na člověku jak se k tomu postaví, někdo se nechce okrást o drahocený čas po škole ve kterém se může jen tak poflakovat a odpočívat a někdo prostě něco chce a jde si za tím...:super

Já osobně jsem chodil na brigády od 15ti a vydělával jsem si na vše sám, řidičák, motorku, auto atd... A do školy jsem taky chodil, hold je to na člověku jak se zachová...

Ted chodím do práce a i po práci doma dělám auta a myslím si že kdybych to takhle nedělal , byl bych nejméně o půl věci co mám chudší... ;)

BINGO !

nehledě na to, že na co si vyděláš vlastníma rukama (hlavou či jinýma okončetinama), toho si víc ceníš, protože je v tom kus tebe, kus tvého usilí, potu a času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...