Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SILENOST!!-spoilery a blatniky


p!nk p!ggy

Recommended Posts

Původně zaslal: p!nk p!ggy

tak samozrejme ze bych nekupoval takovyhle kola..koupim jen nejaky hezky poklice..bracha mi radil ty samootaceci :D ale nevim kde je sehnat :myslim ale to se nejak vymysli kazdopadne 205ce slusej ty uzky rafky coz taky chci..to sehnat pujde..ale proste takhle bych ju chtel..ty prahy,spoiler,blinkry na strane atd..

No někde jsem viděl.. "Netuň, TUZ!" a ještě pár nálepek....:D Jestli parkuješ ve městě nebo u paneláku, pochopíš proč jsou nejlepší originály..ty hnedtak někdo z auta nesundá, držej fest, ne jako puklice za který vyplázneš litr a druhej den Ti to někdo vočeše nebo nějakou ztratíš.. Radši pošetři na nějaký litiny když už budeš dělat skorotuning ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdriv musim nasetrit na to abych mel v poradku motor atd pak bych setril na litiny a tak..:)..nalepky??FUJ ty nechci zadny :D:D

mno uvidime jak rikam az prodam ipoda budou nejaky investice navic..jeste bych mohl prodat mobil a nechat si 3310ku s MODRYM podsvicenim a ladil bych k autu :D ale ten svuj mam rad a jen tak se ho zbavovat nechci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 a 2, tudy můžeš dostat kabely ven, bude asi potřeba odstranit stropnici, ale když to uděláš opatrně, nic se jí nestane, nejlépe asi modelářským nožíkem, aspoň tak jsem to udělal já (prohazoval jsem bílou za černou- viz foto 2). 3- vývod elektriky na to světlo co se rozsvítí při otevření dveří, 4- bodovka- viz. téma stropní osvětlení 205.

post-0-14109595956576_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p!nk p!ggy

ja vam tak zavidim vy co mate garaz:( ja tohle bych musel delat na sidlaku to je sileny..no kazdopadne jak oddelat tu stropnici tak to netusim..:-/

Vždyť jsem Ti to psal, modelářský nožík (skalpel) a musíš bejt holt opatrnej, sundej si celý to osvětlení a ty protisluneční clony:)

No, já bych to u paneláku nedělal, to bych si radši zalej k nějakýmu kamarádovi do garáže, ale dělat to venku by bylo skoro za trest:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p!nk p!ggy

no jasny el jako kde mam sundavat ten vrsek..nebo myslis jako jen to osvetleni a clony??

Clony, osvětlení, pak to asi budeš tahat dolu tak bych to asi tahnul po sloupku, tak ten krycí plast, tu gumu okolo dveri..musíš si s tím vyhrát no...nic není zadarmo a kolikrát se to holt musí nějak zbastlit, to se nedá nic dělat, ale musíš se do toho pustit, to Tě donutí to nějak vymyslet:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem uspesne dve hodiny steloval palubovku..nakonec jsem to sundal..pomahal mi bracha..sundaval sjem to z duvodu,ze mi zacala svitit kontrolka oleje,dolil jsem olej jelikoz ho tam ORPAVDU bylo malo..dolil jsem tam ze je AKORAT mezi ryskama..

ovsem kontrolka sviti dal,najednou jsem zjistil ze se mi MALILILILINKO rozsvitili kontrolky STOP a kontrolky teplota motoru..ovsem ne na maximum ale jen trosku..coz me zarazilo,jelikoz kontrolka STOP by se mela rozsvitit hned naplno,kdybych mel zastavit..ovsem svitila jen malo..no nic..

kdyz jsme dolili vodu,dolili olej tak to svitilo dal..a porad sviti..koneckoncu jsme sundali palubovku,a sup,prestala svitit jeste jedna zarovicka osvetlujici budiky..jedna uz nefungovala predtim ale najednou rpestala fungovat i ta funkcni (koukal jsem a prdla neni..tak nevim cim to muze byt..)

kazdopadne jsem oddelal tu cernou plosku,s tema kontrolkama a dostal se k zarovickam..zkusil jsem nastartovat auto..kdyz jsem zatahl rucku,svitila zarovicka na plno..ovsem ten olej svitil ne na plno ale trosku vic..a teplota motoru a kontrolka STOP sviti,ovsem jen malilinko..tak nevim cim to je..kazdopadne me nastvali ty zarovicky toho podsviceni..:-/..jelikoz nevim proc rpestala svitit i ta funkcni..tak fakt jako uz nevim:(..docela me to nastvalo:(..

hlavne mam tedka strach,aby se mi tam nestalo neco s tim motorem atd..pac nevim co s tim mam delat:(premysleli jsme jestli tam nahodou nejde nejaky maly proud a nerozsveci ty zarovicky pac logicky ta STOPka by se mela rozsvitit na plno hnedka a ne jen malilinko..navic ten olej jsme dolili ale ta kontrolka oleje porad sviti:(..co myslite..cim by to mohlo byt nebo tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vsechno fungovalo dobre..az teda na jednu prasklou zarovicku u topeni (u tech nastavovaku) a na jednu prasklou zarovicku u osvetleni budiku..

ale to STOP se rozsviti hned naraz ne??ne ze se zacne pomalu rozsvicet..

a jak je to u peugeota?? ty kontrolky nejdriv problikavaji a pak se rozsviti nebo se postupne rozsviceji??diky moc..

hlavne ejste jedna zajimava vec,ze ta kontrolka teploty motoru trosku svitila malililinko pritom to bylo HNED kdyz jsem nastartoval motor po vychladnuti,a bracha pritom na ten motor dal normalne ruku a drzel ji tam..takze motor teplej nebyl..

a dalsi vec me zarazi ze jsme fakt ten olej dolili a kontrolka svitila dal..

a jo mas pravdu..modlim se aby nebyl zadrenej:(:(pac jinak by to bylo v pip:(

[upravil dne 14/7/07 p!nk p!ggy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p!nk p!ggy

jj vsechno fungovalo dobre..az teda na jednu prasklou zarovicku u topeni (u tech nastavovaku) a na jednu prasklou zarovicku u osvetleni budiku..

ale to STOP se rozsviti hned naraz ne??ne ze se zacne pomalu rozsvicet..

a jak je to u peugeota?? ty kontrolky nejdriv problikavaji a pak se rozsviti nebo se postupne rozsviceji??diky moc..

hlavne ejste jedna zajimava vec,ze ta kontrolka teploty motoru trosku svitila malililinko pritom to bylo HNED kdyz jsem nastartoval motor po vychladnuti,a bracha pritom na ten motor dal normalne ruku a drzel ji tam..takze motor teplej nebyl..

a dalsi vec me zarazi ze jsme fakt ten olej dolili a kontrolka svitila dal..

a jo mas pravdu..modlim se aby nebyl zadrenej:(:(pac jinak by to bylo v pici:(

Nechci Ti dělat cenzuru ale některý výrazy......:roll Jinak zkus zavolat tomu Jínovi do Jablonce, vyplatí se to. Auto tam dáváš v pondělí večer a přebíráš ho v úterý večer, ale třeba to půjde se s nima dohodnout i jinak.

[upravil dne 14/7/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p!nk p!ggy

no samozrejme budu moct zavolat..ale udajne co jsem slysel,tak serizeni motoru u diesla je jenom seridit ventily a pry 3tisice za to je docela dost ale nevim ja tomu zrovna dvakrat nerozumim ale asi mi nic jineho nezbude..

No, dal jsem za to sice 3000,ale zvednul mi vykon, ted mi to na 195/50/15 lita skoro 130 do kopce, pritom predtim jsem mel problem do toho samyho jet 110 a auto jde uplne krasne za plynem..radost se povozit a ted jsem cely tyden jezdil kombinaci dalka-mesto a mam nad pul nadrze a najeto 450km,tak spotreba vypada pekne:) Za kvalitu je potreba si priplatit, neni to zrovna malo, ale nekolikrat jsem se uz presvedcil, ze Jina je v tomhle prvotridni. Vyplati se to. A jde o serizeni kompletne celeho motoru vcetne vstriku a cerpadla, volnobeznych otacek pri studenem a teplem motoru a podobne. Take serizeni EGR ventilu a ted jede jak po masle:) Tenhle clovek serizuje motory podle poslechu a podle aktualniho stavu a to se s "hodinkama" neda..proto motory jim serizene slapou uplne jinak nez predtim.

[upravil dne 21/7/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seřízení diesela :

- vymezení ventilové vůle (nejlépe dělat při rozvodech)

- přezkoušení/vyměnění vstřiků

- nastavení čerpadla (předvstřik apod.)

co jiného chcete ještě u té mechanické potvory seřizovat ?

- to první dělá slušný servis automaticky při rozvodech

- to druhé stačí dělat po ujetí 100-150 tkm

- to třetí dělá čerpadlář podle tabulek a měřáků. Pokud to někdo dělá podle ucha, tak jenom natočí čerpadlo, resp. přidá dávku nafty (ale stále čerpadlo má původní díly)

[upravil dne 22/7/07 vix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

seřízení diesela :

- vymezení ventilové vůle (nejlépe dělat při rozvodech)

- přezkoušení/vyměnění vstřiků

- nastavení čerpadla (předvstřik apod.)

co jiného chcete ještě u té mechanické potvory seřizovat ?

- to první dělá slušný servis automaticky při rozvodech

- to druhé stačí dělat po ujetí 100-150 tkm

- to třetí dělá čerpadlář podle tabulek a měřáků. Pokud to někdo dělá podle ucha, tak jenom natočí čerpadlo, resp. přidá dávku nafty (ale stále čerpadlo má původní díly)

[upravil dne 22/7/07 vix]

Tak to je celkem to co jsem napsal, jen není seřízení jako seřízení... Ale víc to obhajovat nebudu, je mi to celkem fuk komu si to dá seřídit, jen říkám že tenhle člověk je tím celkem vyhlášenej.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, říká se tomu "pokupní" servis

- čím je dané auto oproti stejným modelům levnější, tím je částka za "pokupní" servis vyšší.

Vlastně, kdyby se cena auta blížila limitně k nule ( tj. někdo ti ho dával zadarmo), tak cena oprav vyleze nade všechny meze (blíží se nekonečnu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...