Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

bocni dverni repro


p!nk p!ggy

Recommended Posts

zdravim chtel bych se jeste zeptat..:)

ty bocni repraky na dverich,je tezke nejak je vymontovat a dat tam jine??kolik maji prumer??abych vedel jaky mam sehnat..mam 3dverak z 1988..a hlavne me tam stvou takovy ty mrizky co tam jsou..nejak podrobne jsem to zatim nezkoumal ale jdou nejak odmontovat?pac ty by se mi tam fakt nelibili..diky moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srouby jsou na kazde mrizce jen 2, a jsou to torxy. Repro 130 mm jak rika Kamart. Mřížky si tak maximálně nastříkáš na nějakou hezkou barvu, kdybys tam chtěl dát kulaté mrizky od repraku tak to nebude vypadat hezky protoze tepich na dverich je vyrizly podle te hranate mrizky. A stejne co proti nim mas, si jich ani nevsimam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejným způsobem lze dát repro do C-sloupků, kde je z výroby vyříznutá stejná kruhová díra jako vpředu, jen se musí sundat to oplastování okolo, protože i když vyndáš tu krycí mřížku, nemáš šanci tam reprák dostat, natož tam navést kabeláž, která zde byla předpřipravena jen u těch honosnějších verzí (údajně, v životě sem to neviděl...). Ale když si s tím dáš tu práci, nemusíš dělat díry do plata a všude Ti pak nečouhá spousta kabelů..a při běžném poslechu to stačí.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja je mám sice v platu, protože sem to nevěděl že se dají dál do c sloupků. ale pochybuju že to tam bude hrát nějak dobře. kufr my vytváří ideální uzavřenou ozvučnici a celkem dobře to basuje i bez subwoferu. ale tam mám 165mm průměr

jo a sorry za ty odborný výrazy ale studoval sem 4 roky zvukovou techniku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja su tedka domluveny s jednim klukem ze od nej vemu takovy velky ovaly za 800 a za 600 16,5 prumer obycejny taky takovy pekny docela dobry..a ukecal jsem ho oboji na 1200..ale tak asi ty 16,5 odvolam a radeji poridim nejaky poradny 13ky v tom pripade..abych to slysel zepredu pekne a od nej poridim ty ovaly..hugo to se domluvime..psal jsem ti zpravu..urcite bych se na ne mrknul..ale jak jsem uz tady nekde na foru psal..nejdriv musim prodat iPoda abych na to vsechno mel prachy :D nechcete ho nekdo?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p!nk p!ggy

no ja su tedka domluveny s jednim klukem ze od nej vemu takovy velky ovaly za 800 a za 600 16,5 prumer obycejny taky takovy pekny docela dobry..a ukecal jsem ho oboji na 1200..ale tak asi ty 16,5 odvolam a radeji poridim nejaky poradny 13ky v tom pripade..abych to slysel zepredu pekne a od nej poridim ty ovaly..hugo to se domluvime..psal jsem ti zpravu..urcite bych se na ne mrknul..ale jak jsem uz tady nekde na foru psal..nejdriv musim prodat iPoda abych na to vsechno mel prachy :D nechcete ho nekdo?? :)

Heh:D Kdybys tak měl třeba zadní GTI spoiler...ale ipod si na auto nedam...no maximalne do auta ale i tak..:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...