Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s Outlook express


Guest MMMMM

Recommended Posts

Mám jistý problém na Win XP home. Nějak se mi poblaznil outlook a vůbec nejdou mazat zprávy, občas nejdou stáhnout maily a když chci vyexportovat zprávy, tak to píše také nějakou chybu. Takže mám pár otázek.

1.Lze nějak jinak zazálohovat zpávy (přijaté,odeslané,koš), na jakém místě je to uložené, v profilu uživatele?

2.Potřebuji přeinstalovat Outlook express, ale nemohu sehnat instalačku, jak na to? Jak přeinstalovat outlook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Outlook, nebo Outlook Express (OE)?

Tohle OE dělá, pokud je nakopnutý (nebo extra velký) soubor "Doručená pošta.dbx" (resp. "Inbox.dbx")

Takže začni tím, že tyhle soubory najdeš na disku a uděláš jejich kopie (příp. zálohuj na CD) - mohly by se hodit. Pochopitelně to dělej při nespuštěném OE.

Potom bych zkusil ty zprávy rozdělit. Asi tak, že v OE klikneš pravým myšidlem na "Místní složky" (obvykle vpravo, v seznamu složek) a dáš "Nová složka" - pojmenuj to jak chceš...

Tam ty zprávy z "Doručená pošta" jednoduše přetáhni a zavři OE (teď najdi znova na disku ten soubor "Doručená pošta.dbx" - musíš mít zálohu!! a smaž jej. Spusť OE, měl by si ten soubor sám vytvořit a ty už jen přesuneš ty zprávy ze složky, kterou jsi před chvílí vytvořil, zpátky do složky "Doručená pošta".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Mluvím o Outlook Express.

Ano mám v koši asi 1000 zpráv,pokusím se to udělat jak radíš.Díky

Mít 1000 zpráv v koši je pitomost. Velká.

Pokud je chceš zachovat, tak jednoduše vytvoř tu novou složku v OE (to je to: klikneš pravým myšidlem na "Místní složky"....) a ty zprávy tam přesuň. Pojmenuj si to třeba "Stará pošta" a máš vystaráno - můžeš je tam tak nechat a dál s tím nic nevymýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...