Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

System rezervy


Georginek

Recommended Posts

Teda to je Scheizpatent..... Boucha mi ta hnusna zarazla tyc co drzi rezervu pri kazdym hupu....... Sakra co se s tim da delat? Za prve se to neda rozsroubovat protoze je to brutalne zarezly a kdyz na to pujdu silou tak to praskne a bude to uplne v hajzlu..... Nemuzu nikde sehnat jinou tycku...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V katalogu mají 2 verze. Podle typu pneu. Je tam s číslem: 761595 za 114,- (menší pneu) nebo 761596 za 168,- (větší pneu).

Ten kus do kterýho se to šroubuje má číslo: 761571 za 380,-.

Nedávno jsem to na jedný 306 rozdělával a byl to teda porod. Musel jsem závit den dopředu prostříknout brzdovkou. Pak to povolilo.

Jo zanedbaná údržba dá zabrat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhruba na půlce vraků, co jsem kdy rozebíral, jsem to uřízl flexou, jak to bylo zarezlé. Na svých autech to mám povolené, důkladně očištěné a promazané grafitkou, abych se pak někde na cestě nedivil... klasická bolest těhle aut, s kterou je nutno počítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me to je celkem fuk ze to je zarezly, protoze se rezerva da sundat dobre, ale nejde to vic dotahnout, mam to nahore podlozeny asi 10 podlozkama.......takze kdyz najedu do diry dela to randal a to ja nemam rad.....flexou to asi nepujde nejak si nechci uriznout ruku vzhledem k tomu ze nemam zvedak asi pouziju pilu na zelezo:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postup je takový:

- jednou za 3 měsíce, co se kontroluje tlak v rezervě, to prostříknout WDčkem, silkalem, prostě co je po ruce.

Pak vás nic nezaskočí ani sucho v létě, ani sr*čky v zimě.

A dá se to pak povolovat rukou.

WD40 - Můj černý kůň :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

postup je takový:

- jednou za 3 měsíce, co se kontroluje tlak v rezervě, to prostříknout WDčkem, silkalem, prostě co je po ruce.

Pak vás nic nezaskočí ani sucho v létě, ani sr*čky v zimě.

A dá se to pak povolovat rukou.

WD40 - Můj černý kůň :D

Zajimavej postreh, ale ja kontroluju tlak v rezerve jednou za 5 let....kdyz ji nahodou vyndam:D Pravda je ze to uz bylo zarezly kdys sem to koupil, no asi zkratka budu muset koupit to novy udelatko:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ale Georginkovi nejde.. :roll Protože tohle mu jde.. :) Nejde mu ten "patent" dotáhnout a proto tam je pořád vůle.. Já to měl taky totálně zarezlé, ale prostříkal jsem to WD-čkem, i když to byla koule rzi, nastříkal jsem to nahoru na závit a povoloval.. Všechno jde.. Ve dvou lidech bo to šlo ještě lépe, kdyby to někdo držel nahoře.. Ale stačí to zapáčit silou do strany, pak se vrchní díl neprotáčí, a spodní části jsem točil francouzákem (ideální nástroj na francouzské auta..), myslel jsem, že to roztrhnu, fakt to nešlo.. Ale po půl hodině točení tam a zpět byla venku.. :) Pak stačilo přejet kartáčem, namazat a byla OK..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

No to ale Georginkovi nejde.. :roll Protože tohle mu jde.. :) Nejde mu ten "patent" dotáhnout a proto tam je pořád vůle.. Já to měl taky totálně zarezlé, ale prostříkal jsem to WD-čkem, i když to byla koule rzi, nastříkal jsem to nahoru na závit a povoloval.. Všechno jde.. Ve dvou lidech bo to šlo ještě lépe, kdyby to někdo držel nahoře.. Ale stačí to zapáčit silou do strany, pak se vrchní díl neprotáčí, a spodní části jsem točil francouzákem (ideální nástroj na francouzské auta..), myslel jsem, že to roztrhnu, fakt to nešlo.. Ale po půl hodině točení tam a zpět byla venku.. :) Pak stačilo přejet kartáčem, namazat a byla OK..

Souhlasim s tebou mam ale technickou poznamku. Jak to mam povolit???? Nastrikal jsem to tou sragorou ale nevim kde to chytit. nahore je takovej RADOBY sroub ale to spis velka hlavicka s plochou drazkou takze na sroubovak to neni a na nic jinyho asi taky ne, nebo sem na to neprisel.......a kdyz sundam rezervu a zacnu tocit francouzakem, tak se mi to bude nahore protacet....Co s tim?:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

Souhlasim s tebou mam ale technickou poznamku. Jak to mam povolit???? Nastrikal jsem to tou sragorou ale nevim kde to chytit. nahore je takovej RADOBY sroub ale to spis velka hlavicka s plochou drazkou takze na sroubovak to neni a na nic jinyho asi taky ne, nebo sem na to neprisel.......a kdyz sundam rezervu a zacnu tocit francouzakem, tak se mi to bude nahore protacet....Co s tim?:mad:

Na to má pěknej udělátor ZILA. Měl tady i fotku, ale všechny jeho příspěvky jsou fuč. :(

Jinak by do toho měl pasovat hák od tyče k heveru. Pokud to jde špatně tak bych si na to vzal hasák. :papa

[upravil dne 6/7/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Georginek

Souhlasim s tebou mam ale technickou poznamku. Jak to mam povolit???? Nastrikal jsem to tou sragorou ale nevim kde to chytit. nahore je takovej RADOBY sroub ale to spis velka hlavicka s plochou drazkou takze na sroubovak to neni a na nic jinyho asi taky ne, nebo sem na to neprisel.......a kdyz sundam rezervu a zacnu tocit francouzakem, tak se mi to bude nahore protacet....Co s tim?:mad:

Na to má pěknej udělátor ZILA. Měl tady i fotku, ale všechny jeho příspěvky jsou fuč. :(

Jinak by do toho měl pasovat hák od tyče k heveru. Pokud to jde špatně tak bych si na to vzal hasák. :papa

[upravil dne 6/7/07 Dave_k]

Hmm ten hak bych mohl zkusit to me nenapadlo, ale tim to asi neotocim....No zkusim a uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten hak tam jde ted jsem to pacil, jenomze jak je to brutalne zarezly tak s tim hakem proste ne a ne hnout....Akorat sem si roztrhl prst:grr Akorat nechapu co myslis tim zaaretovat tim klicem........to tam jen tak samo drzet nebude. Opravdu tenhle patent je fakt nehoraznej:grr to musela vymyslet uplna guma:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...