Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klínový řemen


Pišta

Recommended Posts

Ahoj pežoťáci. Prosím Vás,jaký rozměr má klínový řemen na alternátor-klima. Dá se vyměnit na silnici,nebo je třeba jet na rampu. Ještě jak se napíná. U MI 16 jsem to zvládl ,jde to blbě,ale šlo to i na silnici. Jedná se o 406 coupé 2.0 16v 99kw r.v 2000. díky. Rád bych si na dovču vzal náhradní. Pišta:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 drážkový řemen na klima délka 1660 , na výměnu ti stačí 20 torx ,to je na sundání praveho předního nadkolí a pak nějaký klíč čtyřhran o velikosti 10x10 , ja použil trhak s třičtvrtečni gola sady ale lze si i upravit na brusce větší imbus klíč., tím povolíš tu napínací kladku, jen si nezapomen pořadně prohlidnou kudy ten řemen vede,myslim jak je propleten.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to a je to pěkný spletenec. vercajg si nachystám až pojedu na dovču.Doufám ,že ho nebudu potřebovat,ale člověk nikdy neví,že jo. Ještě 10 000km a jdu na rozvody,tak ho nechám taky vyměnit. Budu to dělat asi u Vašendy,všichni servis chválíte,tak do toho půjdu.CHodil jsem do Federalu na CHodov. Stojí za ho......! Jinak díky všem za rady.Ještě že máme fórum.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

7 drážkový řemen na klima délka 1660 , na výměnu ti stačí 20 torx ,to je na sundání praveho předního nadkolí a pak nějaký klíč čtyřhran o velikosti 10x10 , ja použil trhak s třičtvrtečni gola sady ale lze si i upravit na brusce větší imbus klíč., tím povolíš tu napínací kladku, jen si nezapomen pořadně prohlidnou kudy ten řemen vede,myslim jak je propleten.:D

ta délka bude ale asi rozdílná pro modely s klimatizací a bez klimatizace (zde přece není kompresor na klima).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...