Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s blinkry


regul

Recommended Posts

zdravim , mam mensi problem na 306 rv1997, kdyz zapnu blinkry na prave strane a netocim volantem vsechno je jak ma blikaj vsechny i kontrolka na palubce , to sami kdyz zapnu vystrazny ale jak je dam za jizdy a pootocim volantem do prava prestanou blikat i kontrolka prestane a je slyset jak prerusovac jede rychlejc jako kdyz praskne jedna z zarovek, kdyz je v zataceni pustim znova uz blikaj normalne sem z toho docela jelen .) nejspis neco pod volantem u packy nemel ste nekdo podobnej problem ? uz sem to skoro sundal ale zarazil me vetsi torx ve volantu tak az to budu priste sundavat at vim jakou zavadu hledat , dekuju za pripadny rady .

nevite nekdo rozmer torxu kterej drzi volant? at jich nemusim kupovat zbytecne moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 306ke to ten kružok nebude.Ten je tam len pre ABG.

Tu je problem v pačke.V lavej.

Ja som ju mal aj rozobratu,tu pačku,lepšie povedane,pri montaži sa mi rozpadla,ale za pol hodinu som ju naspať zfunkčnil.Da sa vybrať,ale musiš povoliť aj držiak tych pačiek,a ten sa da jedine so zhodenym volantom a kontaktnym kružkom.Ked daš dole ABG,volant aj ten kružok,vyšrobuj dalšie 3 thorxy,ktore držia ten držiak pačiek a pootoč ho tak,aby sa ti dala vysunuť lava pačka.Držia ju dva thorxy.Odpoj konektor a je vonku.Ak chceš,rozober si ju,a pozri do nej.Ale na zloženie treba trpezlivosť.Ak sa ti nechce rozoberať ju,rovno ju vymeň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím pánové ... Víte co dělá ten lump mě?? Občas - opravdu občas .. Najednou slyším klasický zvuk blinkru, blinkr není zapnut a ten zvuk je dost rychlý --- dělá to asi 15 vteřin, pak přestane a za 5 minut znovu, tak na 10-20 vteřin - blinkry neblikají - ani nebliká kontrolka (šipka) uvnitř vozu. Dělá to při nastartování a ve většině případů, když jedu. Co s tím??? Pomůže mě ten kroužek pod volantem . ..??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 306ka?Ten kružok to nieje !!!.Už tu bolo spomenute,že v 306ke je len pre ABG.U teba by som videl problem skôr v relatku.Relatko na smerovky je na 306ke dole nad poistkami pod volantom a je šede.V 306ke su pravdepodobne šede relatka dve.Aspon v 1.9D.Vyskušaj pomeniť tie relatka,ale davaj pozor a nepozamienaj ich.To nesmieš urobiť.A vždy ked budeš skušat nejake relatko,tak vždy len za take iste.Nieje relatko ako relatko,aj ked pasuje do patice a podoba sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Hnopo

Neni to problem...Pokial by si mala z nejakej inej 306ky relatka...Ono to je jednoducha vec,ale nesmieš ich zameniť.Tie relatka su typizovane,akurat sa musi rovnaky typ nahradiť za rovnaky typ.Trebars nesmieš namiesto 20A relatka dať 10A...

A je to tím relátkem? Mě dnes začal dělat klasický zvuk blinkru, blinkr není zapnut a ten zvuk je dost rychlý --- dělá to asi 15 vteřin, pak přestane a za 5 minut znovu, tak na 10-20 vteřin - blinkry neblikají - ani nebliká kontrolka (šipka) uvnitř vozu.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,měl jsem stejný problém-přerušovač cvakal rychle jako když je prasklá žárovka když jsem nikam neodbočoval,(dělalo to hodně po dešti a když se auto ohřálo a vyschlo tak to přestalo)dělaj to páčky pod volantem,teď mam jiné a je klid:roker.Relé jsem rozebral,je to přerušovač s integráčem,takže nejde vyměnit za obyčejné!!!

Páčky se nechaj vyčistit už to tu bylo na foru diskutované,byl u toho i podrobný popis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RendaP

Zdravím,měl jsem stejný problém-přerušovač cvakal rychle jako když je prasklá žárovka když jsem nikam neodbočoval,(dělalo to hodně po dešti a když se auto ohřálo a vyschlo tak to přestalo)dělaj to páčky pod volantem,teď mam jiné a je klid:roker.Relé jsem rozebral,je to přerušovač s integráčem,takže nejde vyměnit za obyčejné!!!

Páčky se nechaj vyčistit už to tu bylo na foru diskutované,byl u toho i podrobný popis.

Takže si vyměnil komplet páčky, nebo jsi to jen vyčistil. Z tvé předchozí odpovědi jsem nepochopil co mám udělat:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...