Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Speed control faulty


Ticcino

Recommended Posts

Ahoj, včera jsem zkusil použít omezovač rychlosti u svého 307break, rv.2006 a ejhle. Chybka. PP hlásí speed control faulty a nefunguje to. Tempomat běhá bez problémů, ale omezovač nejde. Auto mám z bazaru asi měsíc a půl a řekl bych, že to původně šlo. Ne že bych tuhle funkci potřeboval k životu, ale naštve to. Nějaký nápad, kde může být zakopaný pes? Zítra pojedu prudit do servisu. Auto by mělo být ještě v záruce, ale v Liberci jsou podle mých informací šulini a pěkně se cukají, záruky aut původem ze zahraničí nechtějí uznávat a tak podobně. Pro jistotu mi v servisní knížce chybí razítko z garanční prohlídky, kterou dělal někdo ve francii na 10.000. Nyní má auto najeto 23.000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes v servisu (FederalCars Liberec) na vopruzu...

Kupodivu byli celkem vstřícní. Tento týden má však elektrikář volno, tak se objednám až na příští týden. Ukazoval jsem jim servisní knížku (francouzskou), chybí mi tam razítko prodejce (je tam jen nálepka prodejce a ručně dopsané VIN a datum počátku záruky), dále nemám razítko z garanční prohlídky (auto má rok a dvacet tisíc). V servisu se docela kroutili, že záruka jako že ne, že to je problém, tak jsem řekl, že to chápu a že si to u Peugeot-czech zařídím, že na záruku nárok mám a hotovo. Pán se přestal kroutit a řekl, ať nic nezařizuju, že to zařídí sami a že to zas tak velký problém není. No a k opravě: Diagnostiku, tu si zplatím klidně sám, uvidíme co s tím bude. Pokud se bude muset vyměnit nějaká jednotka či co, tak je to cca 9000Kč. To ze svýho platit odmítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...