Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

montáž bavlněného filtru


wena99

Recommended Posts

tak jsem se dnes pustil do tý montáže bavlny.původně jsem to měl vymyšlený úplně jinak něž to nakonec dopadlo, ale dostal jsem to tam (moc místa tam zrovna není) . A EFEKT???příjde mi že se nic nezměnilo jen když na to pořádně šlápnu tak to má docela hustej zvuk:Dzkusím ještě pořešit pořádný přívod studenýho vzduchu. né že bych tam ten přívod neměl jen to musím vylepšit na ještě studenější:Dmožná si někdo říká proč to dělám když to nemá ten účinek a odpověd zní - baví mě si stim hrát:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl by jsi dát okolo filtru nějaký obal aby ti na filtr nesálalo toplo z motoru.soudím podle motoru že máš maximálně 1.2 a tam ti sportovní filtr moc výkon nezvedne pro tyto vozidla se spíše doporučuje sportovní vložka než bavlněný filtr.a podle toho jak jsi tam ten filtr přidělal budeš celou zimu jezdit nasitič protože ta klapka co jsi dal nad filtr je tam z nějakého důvodu a ještě ti tam zkrs ní bude lítat borděl a motor ti brzo doslouží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak dne s jsem konečně dořešil ten problém, s tím přívodem studenýho vzduchu k filtru.udělal jsem to jak mi poradil tanagy a koupil si za 75kč:Ptakovej ten plechovej husí krk a nainstaloval to tam za pomocí pár stahovacích pásek co mam doma.drží to a funkci to taky plní filtr je vždy úplně studenej :Dakorát foto žádný nemam, ale udělám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...