Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lokalni sraz - Liberecko


Lokalni sraz - Liberecko  

  1. 1. Lokalni sraz - Liberecko


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Teda, koukám, že se to tady už rozjelo ve velkym. No, já jsem ještě neviděl plán služeb na březen, ale doufám, že bude sobota 08. 03. volná, když jo, tak mi rozhodně nebude vadit ani muzeum, ani pivovar, ani cokoliv jinýho by se uskutečňovalo. :roker:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze toho 8.3 je jiz pevne datum!budu se snazit prekecat kamose aby jel taky!

jinak stiflere kudy pojedes,nepojedes pres frydstejn,jeli by sme pak spolu,ale musel by si jet pomalu aby ti muj dedecek stacil.....:D:D

jinak to muzeum a pivcak - proc ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

jinak stiflere kudy pojedes,nepojedes pres frydstejn,jeli by sme pak spolu,ale musel by si jet pomalu aby ti muj dedecek stacil.....:D:D

No, já bych jel asi klasicky na Turnov a pak po "dálnici" do Liberce, ale kdybych nezabloudil, tak bych si udělal zajížďku do Frýdštejna. Ještě ani nevim, jestli budu mít volno. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové prosím čtěte a pište již zde, nové AKTUáLNí TéMA:

Budou tu všechny potřebné informace, postupně doplním i ty méně podstatné, jednalo se mi o uvedení oficiálního pevného datumu, aby si každý měl možnost zařídit volno :super

Těším se na Vás přátelé

[upravil dne 9/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: oni

jinak stiflere kudy pojedes,nepojedes pres frydstejn,jeli by sme pak spolu,ale musel by si jet pomalu aby ti muj dedecek stacil.....:D:D

No, já bych jel asi klasicky na Turnov a pak po "dálnici" do Liberce, ale kdybych nezabloudil, tak bych si udělal zajížďku do Frýdštejna. Ještě ani nevim, jestli budu mít volno. :myslim

oki,tak by sme dali spicha v turnove,to pro me nebude problem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Pánové, jedno téma jsem smazal, protože nechápu, proč mají být dva úplně stejné příspěvky ve dvou rubrikách. Prostě nechal jsem to ve srazech a v pokecu jsem to smazal.

Ještě něco?

Ha, pachatel se ozval:D No uz se to vyresilo, ale priste si to, co mazes precti, davalo to smysl a bylo to provazane, byla to oficialni pozvanka, ktera ale v tom druhem nebyla. Kazdej se holt splete no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Jirkap

Pánové, jedno téma jsem smazal, protože nechápu, proč mají být dva úplně stejné příspěvky ve dvou rubrikách. Prostě nechal jsem to ve srazech a v pokecu jsem to smazal.

Ještě něco?

Ha, pachatel se ozval:D No uz se to vyresilo, ale priste si to, co mazes precti, davalo to smysl a bylo to provazane, byla to oficialni pozvanka, ktera ale v tom druhem nebyla. Kazdej se holt splete no..

No když jsem nebyl dříve na netu... když vidím dva úplně stejný příspěvky, tak je prostě smažu a budu to dělat i dále a že je to provázané s další linkem, to fakt zkoumat nebudu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Jirkap

Pánové, jedno téma jsem smazal, protože nechápu, proč mají být dva úplně stejné příspěvky ve dvou rubrikách. Prostě nechal jsem to ve srazech a v pokecu jsem to smazal.

Ještě něco?

Ha, pachatel se ozval:D (FTIP)No uz se to vyresilo, ale priste si to, co mazes precti, davalo to smysl a bylo to provazane, byla to oficialni pozvanka, ktera ale v tom druhem nebyla. Kazdej se holt splete no..

No když jsem nebyl dříve na netu... když vidím dva úplně stejný příspěvky, tak je prostě smažu a budu to dělat i dále a že je to provázané s další linkem, to fakt zkoumat nebudu... :)

To nic nemění na faktu, že jsi to nečetl, protože ty informace jsem dal dohromady jen do jednoho příspěvku a musel jsem to celé předělat znovu po dohodě s Medvědem do této sekce. Příště prosím než něco smažeš zvaž, jestli nebude lepší to přesunout, pokud se Ti to jeví špatně tam, kde to je. Dál to nemá smysl řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Jirkap

Pánové, jedno téma jsem smazal, protože nechápu, proč mají být dva úplně stejné příspěvky ve dvou rubrikách. Prostě nechal jsem to ve srazech a v pokecu jsem to smazal.

Ještě něco?

Ha, pachatel se ozval:D No uz se to vyresilo, ale priste si to, co mazes precti, davalo to smysl a bylo to provazane, byla to oficialni pozvanka, ktera ale v tom druhem nebyla. Kazdej se holt splete no..

No když jsem nebyl dříve na netu... když vidím dva úplně stejný příspěvky, tak je prostě smažu a budu to dělat i dále a že je to provázané s další linkem, to fakt zkoumat nebudu... :)

Ještě něco, měl jsem i to druhé dát do srazů, uznávám svou chybu. Ale naštvalo mne, že se to odstranilo a všem nečlenům P-C z Liberce, kterým jsem v noci poslal odkazy mi pak napsali- "Dyť tam nic neni..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...