Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 Buracka


silver849

Recommended Posts

Upřímnou soustrast taky jsem měl bouračku:roll

tak na to mrkni je pro představu ,ptal jsem se na vrakáčích a díly by vyšli na 20 tis. klempr na 15 tis. a lak 20 - 30 tis.a ještě sem tam něco okolo:bojim neviplatí se to dávat do kupy snad jen dotáhnout jiné na přestavbu třeba s vadným motorem .

pojišťovna mi na to dá 102 000,-Kč za totálku a vůbec ji nezajíma co jsem do toho za posledního půl roku vrazil a to mám na všechno doklady z Peugeot servisu zhruba za

60 000,-kč ,kupní cena loni v září 124 000,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do me jeden typ nacouval na krizovatce, vypadalo to docela nevinne - mackla kapota a vzatej predni naraznik (byl jsem docela nastvanej, auto jsem mel pouze 3hodky). V servisu mi rekli ze mam jeste praskly vetraky na sahare a hnutej jeden svetlomet. Oprava nakonec vysla na 69tis :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato oprava mě stála kolem 10000....Hodně zdaru při opravování Světlo z vrakoviště výztuha se nechala stará,oprava nárazníku,kapota se vyklepala ale osobně bych si koupil starou určitě by to líp sedělo....pokud to nebyla tvoje chyba tak není co řešit zaplatí to pojištovna nebo ne?Jo a navíc mi spravoval

ještě práh takže tak 2000 odečti;)

[upravil dne 9.7.07 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silver849

Diky za prispevky.Ked tak vidim tie ceny tak si radsej zozeniem novu karoseriu.Mam to dost viac ako Quiddo.

Tak se pochlub a dej sem nějaké fotky třeba bych od tebe něco vzal? potřebuju levou stranu od řidiče do zadu a zadní vrata a výztuhu podlahy eventuelně držák zadní nápravy ten hliníkovej:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silver849

Mam hodne dobrych veci Z naburaneho.Naprava je taka ista?Lebo ja ju mam posunutu dozadu.

Ale počítej s tím že to nebude vůbec žádná procházka růžovým sadem....jestli to nebudeš dělat sám tak jsi zjisti kolik jsi za to někdo vezme a myslím že to nebude levné....at jse ti to vyplatí:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...