Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jsme si opravdu rovnější??


OK406

Recommended Posts

co kdyby soudruh košťál zcela náhodou nadýchal, tak to by ten policajt nerozdýchal, tak to takhle řešil, jen si nevšim toho redaktora co tam byl docela náhodou - kolikpak kontrol takhle probíhá u kterých nikdo další není - škoda domyslet a pak chtějí vychovávat řidiče - prostě jsme země třetího světa pod "vedením" osvícených politiků - jdu ven blejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem osvícený poblitik ani žádná cereblita, ale taky se mi to stalo (při malém ťukanečku, kdy jsem poškodil zadní světlo předemnou jedoucího auta policajt jen prohodil - "Dejchat asi nebudeme, jste v cajku, že jo?" a dostal jsem 500 Kč pokutu a byl klid)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Nejsem osvícený poblitik ani žádná cereblita, ale taky se mi to stalo (při malém ťukanečku, kdy jsem poškodil zadní světlo předemnou jedoucího auta policajt jen prohodil - "Dejchat asi nebudeme, jste v cajku, že jo?" a dostal jsem 500 Kč pokutu a byl klid)

u nas bohuzial pri kazdom tukanci kde je policia sa musi urobit dych. skuska.musi sa uviest do zaznamu:(

edit:- a pokutu mame od 2000 skk:bojim:grr

[upravil dne 29.6.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Medvěd

Nejsem osvícený poblitik ani žádná cereblita, ale taky se mi to stalo (při malém ťukanečku, kdy jsem poškodil zadní světlo předemnou jedoucího auta policajt jen prohodil - "Dejchat asi nebudeme, jste v cajku, že jo?" a dostal jsem 500 Kč pokutu a byl klid)

u nas bohuzial pri kazdom tukanci kde je policia sa musi urobit dych. skuska.musi sa uviest do zaznamu:(

Ano, to se uvádí a je tam i kolonka na to. + se přikládá lístek z Dregra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...