Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jsem se dneska dočetl v místních novinách (hrůza)


secouver

Recommended Posts

Nedá mi to a musim odpovědět. Já u státní policie pracuju už nějakej ten pátek, ale tohle je teda pěknej hnus, docela rád bych poznal toho policajta, kterej nevim, jak mohl projít přes psychotesty v přijímacím řízení, pak bych mu asi taky ukázal nějaký ty paragrafy... Policie je tu od toho, aby lidem pomáhala, aby se vždy došlo k pravdě a zlo, aby bylo potrestáno. Nikoliv však k tomu, aby kdejakej machýrek, co si nedošel na večeři, si mohl léčit svý mindráky na slušných spoluobčanech. V tomhle případě se stydim za to, že musim pracovat ve "firmě" po boku takových individuí, kteří opravdu dělají čest Policii ČR!!! Já tohle vědět a bejt jeho šéf, tak letí na hodinu bez jakýchkoliv nároků na výsluhu, odchodné. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Nedá mi to a musim odpovědět. Já u státní policie pracuju už nějakej ten pátek, ale tohle je teda pěknej hnus, docela rád bych poznal toho policajta, kterej nevim, jak mohl projít přes psychotesty v přijímacím řízení, pak bych mu asi taky ukázal nějaký ty paragrafy... Policie je tu od toho, aby lidem pomáhala, aby se vždy došlo k pravdě a zlo, aby bylo potrestáno. Nikoliv však k tomu, aby kdejakej machýrek, co si nedošel na večeři, si mohl léčit svý mindráky na slušných spoluobčanech. V tomhle případě se stydim za to, že musim pracovat ve "firmě" po boku takových individuí, kteří opravdu dělají čest Policii ČR!!! Já tohle vědět a bejt jeho šéf, tak letí na hodinu bez jakýchkoliv nároků na výsluhu, odchodné. :grr

To si holt nevybereš v každé větší společnosti se najde nějaké černá ovce.......:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Stifler

Nedá mi to a musim odpovědět. Já u státní policie pracuju už nějakej ten pátek, ale tohle je teda pěknej hnus, docela rád bych poznal toho policajta, kterej nevim, jak mohl projít přes psychotesty v přijímacím řízení, pak bych mu asi taky ukázal nějaký ty paragrafy... Policie je tu od toho, aby lidem pomáhala, aby se vždy došlo k pravdě a zlo, aby bylo potrestáno. Nikoliv však k tomu, aby kdejakej machýrek, co si nedošel na večeři, si mohl léčit svý mindráky na slušných spoluobčanech. V tomhle případě se stydim za to, že musim pracovat ve "firmě" po boku takových individuí, kteří opravdu dělají čest Policii ČR!!! Já tohle vědět a bejt jeho šéf, tak letí na hodinu bez jakýchkoliv nároků na výsluhu, odchodné. :grr

To si holt nevybereš v každé větší společnosti se najde nějaké černá ovce.......:myslim:myslim

Akorát dodám že tech černejch ovcí je v poslední době nějak moc. Možná že jich je víc než tech bílejch (správnejch)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim nakolik je tento pribeh autenticky, ale moc se mi to nezda. Proc by policajt bezduvodne mlatil do cloveka, ktery je ocividne otresen? A proc si ten napadeny nezapamatoval cislo odznaku dotycneho? Kazdy policajt ho snad ma na uniforme i kosili... pokud si to ovsem nekdo cele nevymyslel a nenapsal to jen jako duvod jakekoliv pomsty policajtum kteri ho nacapali s alkoholem v krvi za volantem, tak to stoji za povazenou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 lukash - já tomuhle věřim, chvíli jsem sloužil na jednom nejmenovanym útvaru v Praze, než jsem se vrátil zpět na svý domovský oddělení a získal jsem dost zkušeností s odvahou některých kolegů, u kterých si myslim, že občas došlo prostě k zatmění a pak už asi nevěděli, co dělaj...a když nedostaneš večeři, tak věřim, že by se ti taky zatmělo a ........ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neda mi pani este nezareagovat.zacinam tomu verit a to z jedneho dovodu.vasej policii neverim a pripisem jedno vysvetlenie z nedelnajsieho popoludnia ktore sa odohralo za hranicou pri trhu pri rozvadove.ostal som dost v soku a aj moj kolega ktory bol spolujazdec.takze

presli sme hranicu a zastavili sme sa pozriet na trhu, kde boli sami rakosnici.prekvapilo nas, ze sa u vas daju kupit nekolkovane cigarety a to dost okato.povykladane pred stankami ako pyramida.(prekvapuje ma to preto, lebo u nas je obchodovanie a prechovavanie takehoto tovaru trestnym cinom a je za to basa.obzvlast u nas na vychode po tom idu ako sialeny)nechapavo sme krutili hlavami a sli prec z trhoviska.asi po 300 metroch pri vyjazde na dialnicu nas zastavila colna sprava.skontrolovali nam dialnicnu znamku a povedali ze mozme pokracovat.nedalo mi to a spytal som sa ich ci sa u vas mozu predavat nekolkovane cigarety.(nehovoril som ze ich tam predavaju) dostal som na to zaujimavu odpoved.ze vraj oni vedia ze sa tam predavaju take cigarety ale oni dnes nemozu zasiahnut lebo to nemaju prave oni na starosti a ti co to maju na starosti tak nie su dnes v praci.tak sme sa zacali smiat,ze som sa nemohol zastavit este 10 minut.kontrolovat dialnicne znamky colna sprava moze ale zabavit tovar nie?

tak mi to teda pani povedzte aky dojem o vasej policii atd. ludia ziskavaju.tomu ja hovorim bordel.takze stifler- nie si ty jediny kto si plni svoje povinnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Nedá mi to a musim odpovědět. Já u státní policie pracuju už nějakej ten pátek, ale tohle je teda pěknej hnus, docela rád bych poznal toho policajta, kterej nevim, jak mohl projít přes psychotesty v přijímacím řízení, pak bych mu asi taky ukázal nějaký ty paragrafy... Policie je tu od toho, aby lidem pomáhala, aby se vždy došlo k pravdě a zlo, aby bylo potrestáno. Nikoliv však k tomu, aby kdejakej machýrek, co si nedošel na večeři, si mohl léčit svý mindráky na slušných spoluobčanech. V tomhle případě se stydim za to, že musim pracovat ve "firmě" po boku takových individuí, kteří opravdu dělají čest Policii ČR!!! Já tohle vědět a bejt jeho šéf, tak letí na hodinu bez jakýchkoliv nároků na výsluhu, odchodné. :grr

Znám to velmi dobře. Ale ruku na srdce. Proč to tedy hlásil za tak dlouho?? Nikdo znás tam nebyl, tak nemůže vědět, jak to bylo ve zkutečnosti. Nechci se nikoho zastávat ale vím, jak to u PČR chodí moc dobře. To mi věř!!! Proto nikoho neodsuzuj, pokud nevíš skutkovou podstavu dané věci. Já ji nevím, jen jsem to četl. A to je dost málo na to, aby se někdo byl do prsou a vynášel jakékoliv úsudky a ta spravedlnost u PČR není zrovna bůhví jaká!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At zije policie CR! Stiznost si myslim nema cenu, nebot by se to nejak nechalo vysumet, jedina moznost, zavolat TV at to daji do zprav, ale i tak by to nemuselo moc pomoct. Nemyslim, ze policisti jsou zaujati a zamindrakovani blbecci, mam v jejich radach par pratel a zazil jsem i nekolik policistu co mi v urcitych situacich pomohli, ikdyz tim vlastne porusili zakon a ja jsem pro ne uplne cizi clovek, ale proste se vzdycky najde nejaky kreten co to tem ostatnim kazi! :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...