Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio pro 406 -- CD/MP3


Guest eurodroiver

Recommended Posts

Guest eurodroiver

Ahoj Lidičky, mám dotaz scháním originální rádio do 406 r.v. 2001 na cd - budu rád i za MP3 ale to asi nedělaj co? Dík za každou informaci.... kdo máte nechcete tak mi ho nabídněnte. Díky Tom:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: OK406

Dá se připojit jak normální cd měnič, tak i na mp3. Je to na 6 cd. To pak je hudba na celý den :D:D:D:D

Na celý den máš jedno CDčko v mp3kách:D Ten changer je na týden:super:D:D:D

Tak to je potom dobrý mazec:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Dave405

Na kolik vyjde takový CD měnič na MP3 k originál rádiu Clarion na nový model 406? Nějaký měnič tam původně byl, ale já už to koupil bez. Prý nefungoval a nešel opravit, tak ho minulý majitel vyhodil :myslim

..aha, tak koukám, že to není zrovna levná záležitost, asi si nechám zajít chuť :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jestli tam byl měnič, tak nebyl na MP3 (origo nedělali) ale dá se tam napojit jiný a komunikuje i s páčkou a cena je kolem 8mi ... tak během 1/4 roku do něj pujdu, takže kdybys chtěl origo měnič na CD, ten můj bude volný ... :papa

tak to smekám,protože já bych si za 8 litrů koupil lepší radio na MP3 včetně dálkače na volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jan 406 1.8i

Původně zaslal: Neon

Jestli tam byl měnič, tak nebyl na MP3 (origo nedělali) ale dá se tam napojit jiný a komunikuje i s páčkou a cena je kolem 8mi ... tak během 1/4 roku do něj pujdu, takže kdybys chtěl origo měnič na CD, ten můj bude volný ... :papa

tak to smekám,protože já bych si za 8 litrů koupil lepší radio na MP3 včetně dálkače na volant

Taky bych to tak udělal ... měl jsem ve 405 dobrou ALPINU, ale nechci kazit interier neorigo radiem a chci aby to komunikovalo s páčkou a jiné rádio by tam tam dobře nesedlo. Mám i digi klimu a prostě to rádio tam sedna, jako dětská prdel na nočník ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tady je fotka interieru a palubky a nedokazu si predstavit, ze bych to zkazil jinym radiem (i jine osvetleni), nekomunikovala by packa, nevyuzil bych multifunkni displej ...

co ta guma na plyn. pedálu ? ty musiš mit vždy něco extra co.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, je to jenom odchlípnuté ... to je jediná fotka interieru, co mám a fotil jsem to první den, co jsem měl auto a ještě jsem z něj neuměl vylejzat ;) tak jsem o pedál zavadil a sklopil se, jinak je OK a není to nic extra ... Ale něco EXTRA plánuju a snad to do Šebetova stihnu ... uvidíme ... ale nebudu tu už OFFTOPICOVAT;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jestli tam byl měnič, tak nebyl na MP3 (origo nedělali) ale dá se tam napojit jiný a komunikuje i s páčkou a cena je kolem 8mi ... tak během 1/4 roku do něj pujdu, takže kdybys chtěl origo měnič na CD, ten můj bude volný ... :papa

To je mi jasné, že origo měnič neuměl mp3. Koukal jsem a je fakt, že ty, co to umí jsou od 8tKč nahoru a to je teda nehorázná suma, za takový "nesmysl". Taky nechci kazit panel neorigo rádiem, tak přemýšlím jak to vykutit. Zřejmě s tím bude bez problému chodit zase jenom měnič clarion, aby to fungovalo s páčkou, že. Asi budu koukat po něčem starším, ale vidím to bledě :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Přesně tak, je to jenom odchlípnuté ... to je jediná fotka interieru, co mám a fotil jsem to první den, co jsem měl auto a ještě jsem z něj neuměl vylejzat ;) tak jsem o pedál zavadil a sklopil se, jinak je OK a není to nic extra ... Ale něco EXTRA plánuju a snad to do Šebetova stihnu ... uvidíme ... ale nebudu tu už OFFTOPICOVAT;)

jsem si jen rypnul:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Dave405: nemusí to být stejná značka jako je autorádio. Pokud máš např. originál rádio v autě Philips (4030, 4050) tak lze použít cd měnič zn. Sony + redukci.;)

Ano, vím, že jde použít i jiný měnič s redukcí, ale co jsem koukal, tak ty redukce stojí kolem 2000Kč? Myslím, že měnič Clarion s rádiem Clarion bude ideální kombinace, pokud teda něco takového seženu. Koukal jsem, že nový, ale bez mp3 vyjde na 3500Kč. Ještě mě napadlo klasický mp3 přehrávač a připojit to natvrdo k rádiu, ale nepojede ovládání pod volantem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...