Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna ložiska v kompresoru klima - kde a za kolik?


navpoint

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Toto spolehlivě opravují zde:

http://www.autodrat.cz/sluzby/kladno/klimatizace.html

Za celou opravu jsem platil okolo 2 500Kč....

ale mě tam našli ještě napínací kladku špatnou takže trochu víc....

Vlastní zkušenost, po cestě z Itálie, jsem nejdříve myslel, že mi hučí alternátor, ale jednalo se o ložiško na klimě...pozná se, když se sundá řemen a řemenicema se zatočí.....

Na P406 asi špatně uděláš doma na koleni v garáži, musí se odsát chladicí médium....celej kompresor musí nejlépe ven...málo místa pro výměnu přímo na autě.....

Netvrdím, že to nejde, ale lepší práce si vyndat kompresor, než se s tim mazat na autě.....asi také záleží na autě - motor...u mě to byla 2.1TD

...aha už to vidim, jedná se o P306 tak tam by to mohlo být levnější a méně náročný na opravu...ale kdo ví:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Toto spolehlivě opravují zde:

http://www.autodrat.cz/sluzby/kladno/klimatizace.html

Za celou opravu jsem platil okolo 2 500Kč....

ale mě tam našli ještě napínací kladku špatnou takže trochu víc....

Vlastní zkušenost, po cestě z Itálie, jsem nejdříve myslel, že mi hučí alternátor, ale jednalo se o ložiško na klimě...pozná se, když se sundá řemen a řemenicema se zatočí.....

Na P406 asi špatně uděláš doma na koleni v garáži, musí se odsát chladicí médium....celej kompresor musí nejlépe ven...málo místa pro výměnu přímo na autě.....

Netvrdím, že to nejde, ale lepší práce si vyndat kompresor, než se s tim mazat na autě.....asi také záleží na autě - motor...u mě to byla 2.1TD

...aha už to vidim, jedná se o P306 tak tam by to mohlo být levnější a méně náročný na opravu...ale kdo ví:papa

:o trochu k cene , ktera na me vypleskla pri otevreni stranky :D to je snad nejdrazsi doplneni klimi co sem vydel :D pritom to dela jeden a ten samej pristroj. Ja sem to mel vsechno u ceho tam maj oni +600 +900 atd. vsechno komplet za 900Kc, ale jinak diky ze aspon opravujou kompresor klimy, to sem potreboval do sbyrky , kdyby zase neco odeslo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Původně zaslal: Alek

Toto spolehlivě opravují zde:

http://www.autodrat.cz/sluzby/kladno/klimatizace.html

Za celou opravu jsem platil okolo 2 500Kč....

ale mě tam našli ještě napínací kladku špatnou takže trochu víc....

Vlastní zkušenost, po cestě z Itálie, jsem nejdříve myslel, že mi hučí alternátor, ale jednalo se o ložiško na klimě...pozná se, když se sundá řemen a řemenicema se zatočí.....

Na P406 asi špatně uděláš doma na koleni v garáži, musí se odsát chladicí médium....celej kompresor musí nejlépe ven...málo místa pro výměnu přímo na autě.....

Netvrdím, že to nejde, ale lepší práce si vyndat kompresor, než se s tim mazat na autě.....asi také záleží na autě - motor...u mě to byla 2.1TD

...aha už to vidim, jedná se o P306 tak tam by to mohlo být levnější a méně náročný na opravu...ale kdo ví:papa

:o trochu k cene , ktera na me vypleskla pri otevreni stranky :D to je snad nejdrazsi doplneni klimi co sem vydel :D pritom to dela jeden a ten samej pristroj. Ja sem to mel vsechno u ceho tam maj oni +600 +900 atd. vsechno komplet za 900Kc, ale jinak diky ze aspon opravujou kompresor klimy, to sem potreboval do sbyrky , kdyby zase neco odeslo :super

Jo jo docela pálka!:P:mrk

ale nikdy se vracet s reklamací nebudeš....:potlesk

Dražší, možná tedy dradej ale fakt dobrej servis!:papa

Ale na práci si zase tak velký sumy neúčtuje...;)

[upravil dne 24/7/07 Alek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...