Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svítí kontrolka ruční brzdy


Ladman

Recommended Posts

dnes se mi stala taková věc. Při otočení klíčku v zapalování do poslední polohy mi krom běžných kontrolek svítí i kontrolka ruční brzdy (červená kontrolka s vykřičníkem). Po nastartování kontrolka ihned zhasíná a při jízdě již nesvítí. Po vypnutí motoru, když chci znovu nastartovat, se to celé opakuje. Podotýkám, že před nastartováním :bojimNEMÁM :bojimzataženou ruční brzdu. Napadlo mne, zda neuniká brzdová kapalina a zjistil jsem, že hladina brzdové kapaliny je stejná jako dříve. Auto také brzdí bez problémů. Nemá s tím někdo zkušenost co by to mohlo být?:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 28/6/07 Ladman]

[upravil dne 29/6/07 Ladman]

[upravil dne 29/6/07 Ladman]

[upravil dne 29/6/07 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych řekl že je to normalni, před startem to sviti jako že snimač hladiny brz.kapaliny funguje a po nastartovani zhasne ,jako ostatni kontrolky, pokud nesviti i po nastartovani tak je to ok. tot muj nazor .zitra mrknu jak to mam ja , ve starem benzinu a jak to ma tchan v novem hdi.ted si to nejak nevybavim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

dnes se mi stala taková věc. Při otočení klíčku v zapalování do poslední polohy mi krom běžných kontrolek svítí i kontrolka ruční brzdy (červená kontrolka s vykřičníkem). Po nastartování kontrolka ihned zhasíná a při jízdě již nesvítí. Po vypnutí motoru, když chci znovu nastartovat, se to celé opakuje. Podotýkám, že před nastartováním :bojimNEMÁM :bojimzataženou ruční brzdu. Napadlo mne, zda neuniká brzdová kapalina a zjistil jsem, že hladina brzdové kapaliny je stejná jako dříve. Auto také brzdí bez problémů. Nemá s tím někdo zkušenost co by to mohlo být?:myslim:myslim:myslim

To je v pořádku, kontrola funkčnosti kontrolky, právě kdyby nesvítila tak je vadná žárovka a v případě kdy by tě měla informovat o chybě brzdoveho systemu by se nerozsvítila. Tohle bylo i u starých škodovek;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pocit, že předtím tato kontrolka nesvítila:myslim, ale ruku do ohně bych za to nedal. Asi jsem přetaženej, mateřská "dovolená" mne zmáhá, nic nestíhám. Každopádně díky všem za reakce, budu alespoň klidně spát:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...