Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Vojtas12

V Plzni krásná ZOO, ale loni jsme navštívili ZOO Brno. Doporučuji všem, prostě paráda Zdarma parkoviště 5 min nožmo, prostě Super:papa

[upravil dne 28.6.2007 Vojtas12]

Tím parkovištěm zdarma myslíš ty tři (neustále obsazený) fleky u vchodu?? :D

Jinak je tam totiž parkování K-A-T-A-S-T-R-O-F-A! ZOO se snaží, ale je vidět, že asi nemají peníze (nebo podnikavýho ducha). Pěknej je výběh pro tygra, ale zbytek překročil poločas rozpadu, "výběhy" a miniklece sou furt od mýho dětství stejný a je to na nich znát. Ještě docela unde úplnej vršek na kopečku, ale to mezi tím...nic moc. A ty služby jakbysmet. Buď socanský stánky, kde ti neudělají ani kafe. Nebo velice pěkná restoška v objektu výběhu pro tygry, i s voliérou, ale katastrofální obsluhou! Zavírali v 18:00, došli sme tam v 17:25 a chtěli si dát kafe. Dotyčnej nám ho odmítl udělat s tím, že už umyl kávovar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejrači bych mu býval dal na místě tři facky. A to jsem pacifistickej typ! :bojim:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: Vojtas12

V Plzni krásná ZOO, ale loni jsme navštívili ZOO Brno. Doporučuji všem, prostě paráda Zdarma parkoviště 5 min nožmo, prostě Super:papa

[upravil dne 28.6.2007 Vojtas12]

Tím parkovištěm zdarma myslíš ty tři (neustále obsazený) fleky u vchodu?? :D

Jinak je tam totiž parkování K-A-T-A-S-T-R-O-F-A! ZOO se snaží, ale je vidět, že asi nemají peníze (nebo podnikavýho ducha). Pěknej je výběh pro tygra, ale zbytek překročil poločas rozpadu, "výběhy" a miniklece sou furt od mýho dětství stejný a je to na nich znát. Ještě docela unde úplnej vršek na kopečku, ale to mezi tím...nic moc. A ty služby jakbysmet. Buď socanský stánky, kde ti neudělají ani kafe. Nebo velice pěkná restoška v objektu výběhu pro tygry, i s voliérou, ale katastrofální obsluhou! Zavírali v 18:00, došli sme tam v 17:25 a chtěli si dát kafe. Dotyčnej nám ho odmítl udělat s tím, že už umyl kávovar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejrači bych mu býval dal na místě tři facky. A to jsem pacifistickej typ! :bojim:grr

LOL :D:D:D tak to je super recenze! nikdy jsem tam nebyl, ale dokazu si to zive predstavit...a takovyhle ostankare, bych okamzite lifroval pryc, myslim ze za branami zoo ceka spousta jinych vlcaku, co by provozovali obcerstveni tam, kde porad nekdo chodi....a treba by si i vazili hostu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: Vojtas12

V Plzni krásná ZOO, ale loni jsme navštívili ZOO Brno. Doporučuji všem, prostě paráda Zdarma parkoviště 5 min nožmo, prostě Super:papa

[upravil dne 28.6.2007 Vojtas12]

Tím parkovištěm zdarma myslíš ty tři (neustále obsazený) fleky u vchodu?? :D

Jinak je tam totiž parkování K-A-T-A-S-T-R-O-F-A! ZOO se snaží, ale je vidět, že asi nemají peníze (nebo podnikavýho ducha). Pěknej je výběh pro tygra, ale zbytek překročil poločas rozpadu, "výběhy" a miniklece sou furt od mýho dětství stejný a je to na nich znát. Ještě docela unde úplnej vršek na kopečku, ale to mezi tím...nic moc. A ty služby jakbysmet. Buď socanský stánky, kde ti neudělají ani kafe. Nebo velice pěkná restoška v objektu výběhu pro tygry, i s voliérou, ale katastrofální obsluhou! Zavírali v 18:00, došli sme tam v 17:25 a chtěli si dát kafe. Dotyčnej nám ho odmítl udělat s tím, že už umyl kávovar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejrači bych mu býval dal na místě tři facky. A to jsem pacifistickej typ! :bojim:grr

Parkoviště těsně u ZOO je opravdu pořád plné, ale kousek asi 400m mají ještě jedno parkoviště, to je asi to, co dotyčný myslí a to je v pohodě, na tom se vždycky nějak zaparkuje. A je ZDARMA :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, že když se koupí zpáteční jízdenka na loď buď na hrad Veveří a nebo až do Veverské Býtíšky, tak je k tomu vstup do ZOO zdarma, tedy tak jsem to aspoň ze stránek dpmb pochopila. A taky v den nákupu je ještě zdarma jízda šalinou mezi zastávkami Přístaviště a Zoologická zahrada.

To samé platí pro hrad Veveří, koupí-li si někdo jízdenku na loď zpáteční, tak má vstup na prohlídku hradu ZDARMA :cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: Fusion

Nevím co je na tom pravdy ale prý když člověk zaparkuje na Prýglu u přístaviště a jede k Zoo lodí tak pak je vstup do Zoo zdarma...

jo, ale musi byt otevrenej prepad na hrazi, aby mohl parnik sklouznout do reky :D

Taky jsem se pobavila, ale nechtěla jsem rýpat :D :D :D:aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my s malým taky nyní projíždíme českýma ZOO, a už dlouho plánuji Dvůr Králové, kde jsem byl jako malý já a vím, že jsem z ní byl unešen.

Jinak můj žebříček zatím navštívených je asi následující:

1.) ZOO Praha - holt velká přehlídka exemplářů, velké investice do exteriérů

2.) ZOO Lešná (Zlín) - krásné sladění jednotlivých výběhů s přírodou, paráda

3.) ZOO Svatý Kopeček (Olomouc) - není co vytknout, ani co vyzdvihnout - takový průměr

4.) ZOO Brno - obdobně jako v Ostravě, málo investic, staršího data vzniku, i tak ale pěkná podívaná, největší plus - výběh žiraf, největší mínus - převážná část investic jde asi jen do výběhů zvířat, nikoliv do infrastruktury ZOO vůči návštěvníkům (rozbité uličky, lampy, lavičky, ukazatele, prostě co se týče prostředí z pohledu návštěvníka asi nejhorší ze všech navštívených ZOO)

5.) ZOO Ostrava - bohužel podprůměr, ale vzhledem k věku a malým investicím se není co divit. Naštěstí se nyní připravuje (a něco málo už je i realizováno) spousta změn (že by příliv peněz po místních komunálkách), opět v duchu integrace do přírody a za pár let to bude opravdu pěkná ZOO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

No my s malým taky nyní projíždíme českýma ZOO, a už dlouho plánuji Dvůr Králové, kde jsem byl jako malý já a vím, že jsem z ní byl unešen.

Jinak můj žebříček zatím navštívených je asi následující:

1.) ZOO Praha - holt velká přehlídka exemplářů, velké investice do exteriérů

2.) ZOO Lešná (Zlín) - krásné sladění jednotlivých výběhů s přírodou, paráda

3.) ZOO Svatý Kopeček (Olomouc) - není co vytknout, ani co vyzdvihnout - takový průměr

4.) ZOO Brno - obdobně jako v Ostravě, málo investic, staršího data vzniku, i tak ale pěkná podívaná, největší plus - výběh žiraf, největší mínus - převážná část investic jde asi jen do výběhů zvířat, nikoliv do infrastruktury ZOO vůči návštěvníkům (rozbité uličky, lampy, lavičky, ukazatele, prostě co se týče prostředí z pohledu návštěvníka asi nejhorší ze všech navštívených ZOO)

5.) ZOO Ostrava - bohužel podprůměr, ale vzhledem k věku a malým investicím se není co divit. Naštěstí se nyní připravuje (a něco málo už je i realizováno) spousta změn (že by příliv peněz po místních komunálkách), opět v duchu integrace do přírody a za pár let to bude opravdu pěkná ZOO.

Tak to se musím ZOO v Brně zastat, hodně toho dali dokupy, takže rozbité chodníky, lavičky a tak, už rozhodně neuvidíš. Ukazatele jsou taky krásné srozumitelné nové a od loňska jezdí v ZOO jako v Mor. krasu ekovláček, takže ani člověk nemusí šlapat po svých, když se mu nechce ;):papa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...