Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

... znáte 3 základní české lži ?


EliM

Recommended Posts

Jaká lež? Těžko mi bude někdo věřit, až se vrátím z putiky zduněney, jak mošna, že to byli jen dvě a sotva sme dopili ihned sem šel... Prostě budu po návratu mlčet.

\"Kde si byl!?\" ............

\" Tak slyšíš ?\" Hmm............

\" Ty si chlastal?\" ............mmm............

\" Prosimtě di si lehnot, a? se na to nemusim koukat\" ............jo...

A je to odbytý a ani se nemusí lhát! :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ale notak pánové, je si třeba najít partnera k obrazu svému ... tak třeba můj přítel je nekuřák, když jdeme do hospy, tak jdeme většinou spolu (je to hospůdka známého-hned vedle maštale, na koních vyžízní), takže mě tam vyzvedává skoro každý den a hádat se? To neznám, za deset let co se spolu známe, jsme se ještě nehádali, na takové kraviny nemáme čas :D:o:D. Takže, co víc si přát ... :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sepp: Áááá.... panáček má taky zkušenosti. :D:D:D Tak bez remcání mi to projde tak jednou/ dvakrát do měsíce. Čéče ty fakt sídlíš v germánii?

To EliM:

Ale notak... To je třeba mít ale sakra kliku, než někoho takovýho potkáš. To chce spíš tolerantní osůbu, která je celkově v poho a tu kliku doufám mám!

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toman ... proč nuda? A že hádky utužují vztah? To je pěkná blbost a navíc nevím, kdy se máme hádat, když se potkáme až večer kolem půl deváté, a to jsme oba tak utáhlí, že kdyby jsme se měli ještě hádat, tak asi pojdem, na hádky není čas ... to musíš mít něco v hlavě a umět taktizovat !!! :D:D:D

Jo, jo, každý svého štěstí strůjcem :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...