Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém při startovaní


vlada

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit.Při startování mi někdy naskočí motor krásně hladce ,ale většinou jako by se dokejvával na silenblocích.Není poblém v nastartování to naskočí vždy,ale jako by ten motor sebou okamžik po nastartování trhal.Dělá mi to jen při teplém motoru.Při studeném motoru chytá krásně čistě ,asi jak je tam automatický sytič v činnosti.Při tom teplém motoru to ..trhání nedělá také pořád tak 3x z 5 nastartování.Upozornoval jsem na to při servisu,ale prý jim to neudělalo.Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti??:myslim:myslim:myslim.Mám benzín i při tom trhání mi to připadá jako nafta.Tak nevím jestli je to normální nebo ne.Zkoušel jsem startovat s vyšlápnutou spojkou i bez ní.na to to nemá vliv dělalo mi to v obou případech..Nikdy jsem se s tím u žádného jiného auta nesetkal.Mám benzín 1,4 16 v 66 kw.Díky za každou radu..:papa:papa:papa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to nedělá nebo jsem si toho nevšiml. Ale dříve jsem měl Tempru (r.v.92, s karburátorem) a za tepla bylo dobré startovat pod plynem, bez sytiče. U tvýho auta žádnej manuální sytič není, ale s tím plynem bych to zkusil. Ohledně vyšlápnutí nebo nevyšlápnutí spojky se tu psalo všude možně, nechápu proč. Já osobně startuji vždy s vyšláplou spojkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...