Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odvzdušňováni chladící soustavy?


Pelda

Recommended Posts

Čau lidi mam další problem mam 205 1.9 gti 88kw r.v 88 po ujeti 20km z toho tak 5km po městě sa mě přehřívá auto teplota je kolem 100° že prý se to kdesi dá odvzdušnit jeden odvzdušnovák jsem našel jak vede hadice na chlazeni z kabiny auta a druhy odvzdušňovák je kde prosim pordate? nebo co by mohla byt možná příčina že se auto přehřívá? kapaliny je dost diky za odpoved :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek :papa

Nevím jestli jsi tento problém už vyřešil :nevim, ale pokuď né tak za přehříváním může být spoustá fáktorů :roll. Od termostatu který se ti může sekat a úplně se neotvírá, nebo vodní kámen v chladiči a nebo že tam máš někde vzduchovou bublinu, ale odkuď se tam vzala :o?

To by mohla být i ta nejhorší varianta, že se ti do chladicího okruhu dostávají vyfukové plyny (to by jsi ale cítil z nádobky kap.) kolem těsnění hlavy atd. A vlastně žačné ti to vařit ?, zapíná se ti ventilátor? může být třeba vadné čidlo teploty vody....

Snad jsem ti aspoň trochu pomohl, tak práci čest a rukam klid :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...