Jump to content
stembi

Dali tam jinou polosu

Recommended Posts

Ahoj,

tak jsem byl v servisu u Vašendy a tam mi zjistili, že mám na levý straně jinou poloosu než tam patří. Před 2ma rokama jsem měl havárii a měnili ji (dal jsem to do Autospolu, za opravu chtěli 160 tis). No a prej tam dali poloosu z jinýho motoruu, protože z převodovky kouká asi 8 mm leštěný části, která má být údajně schovaná v převodovce. Koukali jsme na pravou poloosu a ta má \"vůli\" to znamená že se motor může pohybovat doleva doprava (údajně to tak má bejt, motor ezdí v silentblocích). Na levý straně žádná vůle není. Taky mě unikal olej z převodovky, během těch dvou let jsem tam dolil asi 2,5 litrů. Jinak auto jezdí vcelku dobře, nedrnčí, najel jsem už po tý opravě přes 65 tis km. Co si o tom myslíte?

Jo ještě musím podotknout, že se jim tenkrát ta oprava naporvé nepovedla, protože když jsem s tím vjel po opravě zprudka do pravý zatáčky, ozývalo se od levýho předního kola klepání. Reklamoval jsem to, něco s tím provedli a pak už to nedělalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nic neni ... kamosce taky preventivne vymenili poloosu - a aby se nereklo, tak ji tam ty brzdovy desticky vratili. Pro jistotu je ale dali obracene ... a to prosim delal znackovy servis ... a pak jim mame verit. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×