Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Špatné starty peugeot 205 diesel


dimkoo

Recommended Posts

Čaute mám problém.:myslim Mám špatné starty.Tj žhavičky mám nové tak nažhavím a start.Pak to začne nedrží volnoběh kouří se z výfuku bílý kouř ale maras to vypadá jak by někdo zamnou rozpostřel bílou plachtu.No a pak se přískoakem skok rozjedu poněvač mi to kucká a po 50metrech(asi se zahřeje )Jede normálně a volnoběh funguje taky normálně a ještě když je zahřáty a dám mu knedlík jakože mudám plný kote tak mi kouří bílý koř z výfukul ala za studena maras.Palivový filtr vyměněný.vstřikovací trysky vyměněny,palivová sestava těsní tak Vám navím poradte Díky dimkoo :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v létě už by to bylo hodně "špatné" nenastartovat kvůli ventilové vůli... a cožpak v zimě !

Na druhou, pravda, tyhle motory mají natočeno asi tak 10x okolo zeměkoule a vůbec jim to nevadí (pokud mají vůle v pořádku)

Já třeba vůle mám na hraně a když mi to v létě nechce startovat, tak preventivně měním palivovej filtr (po jisté zkušenosti na "Jižní spojce" se všema těsněníma a Cu-krouškama)

Jinak, na změření ventilové vůle potřebuješ měrky (cca 40,- Kč), většinou nové těsnění pod víko ventilů (cca 150,- Kč) a asi hodinu času. Jak je změřit, tu bylo již popsáno milionkrát ... - a když už jsem to i já zvládl, tak to zvládneš ty taky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...