Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední zástěrky


jarajarda

Recommended Posts

Rád bych si dal přední zástěrky, ale šroubovat to na tvrdo do karoserie když už nejsou z výroby, to se mi moc nechce, nepřidělával je někdo už i jiným způsobem? Napadlo mě je přilepit lepidlem, kterým se přilepují skla na auto, nemá s tím někdo zkušenosti? Drží to? Případně jiné nápady:) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dřív chtěl a stále chci něco na předek, ale jak to tam přidělat :myslim:myslim:myslim a taky nechci vrtat. A jelikož jsem nic nezjistil a mne nic nenapadá, tak jsem sundal i ty zadní, protože tam byly nějak nabastlený a nedržely a je to:D:D..auto vypadá pěkně a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou na vrakáči sehnal zástěrky (asi origo), který se chytaj pod ten první šroub co drží blatník a dole je takovej držák, kterej se stáhne za lem pod prahem. Jsou výborný a hlavně jsem nemusel vrtat. Jinak zadní zástěrky jsem taky sundal protože se mi zdá že akorát chytaj víc bordelu kterej se drží v podběhu. Takhle to lítá pěkně za auto a aspoň se za mě nikdo nelepí :D:D:D :super:super :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

No jo, ale mě štve že když projedu kaluží, všechen bordel chytá spodek a navíc je auto hned celý jak když ho proženeš bahnem.... A nejhorší to je v zimě, zástěrky aspoň trošku chráněj... :myslim

Mě to na spodek až tak moc nelítá (nebo to spíš neřeším), ale ty boky mě pěkně se..ou, stačí jedna malá loužička a na autě jsou cákance pomalu až k víčku od nádrže. Pořád to umejvám, aby si o mě kolemjedoucí nemysleli, že jsem prase a ani auto si neumeju.

A nejhorčí je, když hrábnu někde na bahně, to pak mám zaprasenej bok komplet celej až po střechu:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Já jsem jednou na vrakáči sehnal zástěrky (asi origo), který se chytaj pod ten první šroub co drží blatník a dole je takovej držák, kterej se stáhne za lem pod prahem. Jsou výborný a hlavně jsem nemusel vrtat. Jinak zadní zástěrky jsem taky sundal protože se mi zdá že akorát chytaj víc bordelu kterej se drží v podběhu. Takhle to lítá pěkně za auto a aspoň se za mě nikdo nelepí :D:D:D :super:super :papa:papa

No ty origo jsou perfektní, ty bych bral hned, ale dneska se už skoro neseženou a pokud jo, tak zase záleží na jejich stavu:nevim:nevim.

A máš pravdu, když jsem ještě měl ty zadní zástěrky, taky jsem přes léto měl v podběhu taky kupu bordelu a v zimě se v zadním spoileru díky nim strašně držel sníh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

Já to takhle už koupil, ale jukněte treba vam to helpne. Jsou to přední zástěrky, na levé je to uchycené nějakým stahovákem a šroubkem, na pravé 2 šroubky. Drží jak přibité..

Přesně tyhle zástěrky mám nový v garáži ze zadní strany s nápisem Peugeot. Ty stahovací železa už nemám, protože jsme je upotřebyl na rodinný 405, když jsem při couvání jednu urval a dal tam rovnou ty železa nový, abych se nemusel kakat s těma starejma orezlejma.

Ta pravá zástěrka je perfektní, tak bych to chtěl, ale díry tam žádný nemám a vrtat ..NEE..nebudu.

Díky za fota;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Rád bych si dal přední zástěrky, ale šroubovat to na tvrdo do karoserie když už nejsou z výroby, to se mi moc nechce,

Mám je tam již víc než 10 let přišroubované třemi samořezkami do lemu blatníků a podběhu - vyvrtané díry a šrouby byly před montáží napatlány sajrajtem co se stříká do dutin.

Dodnes ani známka rzi.

Mám je trochu vytočené ven aby chránily hlavně boky ... začínají na úrovni té černé boční lišty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...