Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadni vyfuk


Blackrider

Recommended Posts

To je nějakej levnej jakoby sportovní tlumič. Asi tam půjde, záleží na jeho rozměrech. Ale jak tam píšou, budou se muset přizpůsobit úchyty, a samozřejmě i napojení na stávající rouru. Takže trochu modelářství. Osobně s ním zkušenost nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackrider

jj a co mas za predstavu ty co bys dal za zadni vyfuk? chtel bych nakej peknej nechci aby to nak extra rvalo ale muze to mit dynamictejsi zvuk nez od seriovy vyfuku:myslim

Najdi si na netu Soieta-tech Šternberk. Dělají nerez výfuky na peugeoty, zavolej jim, určitě ti poradí, je to i s atestem, takže žádné problémy na STK dokonce začli na peugeoty dělat štelovatelné výfuky-sám si zvolíš hlučnost . Vyjde tě to na těch 4.000 ale montáž bez problémů,dodají ti výfuk přesně s úchytama na tvůj model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scud_storM

Taky bych dal na 406 TDi nejakej lepsi, ale problem je v tom ze po tom cumej policajti kdyz mas ladak... Takze to asi padne :-(

jsou laďáky s atestem takže bez problémů, ale zaplatíš si za ně...jinak já mám univerzal bez atestu víc jak rok a žádný problém u policie ani stk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

Ja mam od tohoto vyrobce a super http://www.laityng.cz/

Jo, taky dobrý, člověk sice dá víc jak za univerzál ale za montáž skoro nic, zvuk je optimální a je to i s atestem takže nejlepší varianta..Já jsem chtěl ušetřit tím že jsem koupil univerzál nerez ale vy výsledku mě to s montáží vyšlo na stejno jak kdybych si koupil přímo pro daný model nerez. Už bych do univerzálu nešel...nemá to žádný význam a zvuk nic moc...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

:nevim tak jsem si objednal ladak za 1580kc a kdyz mi vcera prisel tak jsem zistil ze tam neni zadna prepazka :mrk je to jen ke konci mirne zuzena dira :mad:,je videt skrz ,tak nevim jestli to nebude delat randal ,poradte ostatni casti vyfuku mam origo ,motor mam 1.9TD ,vyfuk muzu bez udani duvodu vratit ;):roll

[upravil dne 19.7.07 Blackrider]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackrider

:nevim tak jsem si objednal ladak za 1580kc a kdyz mi vcera prisel tak jsem zistil ze tam neni zadna prepazka :mrk je to jen ke konci mirne zuzena dira :mad:,je videt skrz ,tak nevim jestli to nebude delat randal ,poradte ostatni casti vyfuku mam origo ,motor mam 1.9TD ,vyfuk muzu bez udani duvodu vratit ;):roll

[upravil dne 19.7.07 Blackrider]

Tak teď jsem si vzpomněl na to když jsem ho rozbalil já:D To sou ty levné univerzály, dyť jsem to tu psal. No záleží jestli máš středový tlumič, pokud ne tak to bude dělat neskutečný randál, na dlouhé cesty bych se st ím pak radši nepouštěl jinak ti praskne hlava..Jinak já jsem ho už spacifikoval a teď má decentnější zvuk...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak jak píše ferda, bude to hodně podobný jako kdybys ho tam neměl, ale jestli máš středovej tlumič v pořádku tak to nebude zas tak strašný, dá se ještě utlumit, stačí sehnat dírkovanej plech a navařit ho tam, nebo tam narvi nerez drátěnky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...