Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Větrací mřížky - demontáž


GOHii

Recommended Posts

Demontáž a montáž

Jsou nějaké zkušenosti s opravou ovládacího kolečka u větrací mřížky, které pouští či zavírá průtok vzduchu do kabiny?

U řidiče mi mechanismus vyskočí a pak nejde zpět otevřít. Musím sundat boční plast, nasadit jakýsi čep do drážky a pak to zase jde, ale jak zapomenu a otočím naplno, tak to opět vyskočí. Chtěl bych to rozebrat, ale nevím co mě čeká, abych nějaký z těch plastů nepoškodil...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem našel na SERVISu hl. stránky, platí to i pro 307 SW ?

Krok 2: Nasedněte dovnitř. Vytáhněte mřížky ventilace. Napřed je sklopte dolů, pak je povytáhněte kus k sobě za levý horní roh. Následně je srovnejte do rovné polohy a vyjměte je za levou hranu. Chce to trochu síly a hodně opatrnosti, ale jde to celkem snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Takže ještě jedna záludnost na výše uvedeném postupu.

Musel jsem to svázat směrem nahoru, jelikož to mělo tendenci

přeskočit za ten spodní díl a blokovat tak celý mechanismus.

Nyní už je to bez problému funkční. Uvidíme jak dlouho, použil jsem

kvalitní vyvazovací voskovaný provázek, kterým se vážou kabelové svazky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych vyměnit tuhle větrací mřížku ve středovém sloupku. Jak se provádí výměna? Stačí jenom "opatrně" vyndat celý tunel a namáčknout nový? Kde se takový nový dá sehnat?

Omlouvám se za jistě začátečnické otázky, mám Pežoutka 10 dní a stále se seznamujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: amiandrew

Potřeboval bych vyměnit tuhle větrací mřížku ve středovém sloupku. Jak se provádí výměna? Stačí jenom "opatrně" vyndat celý tunel a namáčknout nový? Kde se takový nový dá sehnat?

Omlouvám se za jistě začátečnické otázky, mám Pežoutka 10 dní a stále se seznamujeme.

A vyměnit pouze mřížku jako takovou, nebo i mechanismus?

Tady to bude trošku složitější. Nejspíš je to součást celého středního panelu. Napovídá tomu i obrázek z kusovníku.

post-0-14109596118628_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GOHii

Původně zaslal: amiandrew

Potřeboval bych vyměnit tuhle větrací mřížku ve středovém sloupku. Jak se provádí výměna? Stačí jenom "opatrně" vyndat celý tunel a namáčknout nový? Kde se takový nový dá sehnat?

Omlouvám se za jistě začátečnické otázky, mám Pežoutka 10 dní a stále se seznamujeme.

A vyměnit pouze mřížku jako takovou, nebo i mechanismus?

Tady to bude trošku složitější. Nejspíš je to součást celého středního panelu. Napovídá tomu i obrázek z kusovníku.

jj je to soucast stredniho panelu!ted jsem to cely rozebiral,ptz jsem ho chtel strikat a muselo jit vse ven,vcetne radia a mrizky se vyndaji az po vyndani panelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slo to celkem v pohode!na tech dvou strednich panelech byly 4 srouby a pak jen vyndat radio a kastlik vycvaknout manzetu od radicky,ovladaci cudliky nahore.A pak uz to drzelo jen na par pacckach a ty sly uplne v pohode.a mrizky sly taky celkem lehce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

slo to celkem v pohode!na tech dvou strednich panelech byly 4 srouby a pak jen vyndat radio a kastlik vycvaknout manzetu od radicky,ovladaci cudliky nahore.A pak uz to drzelo jen na par pacckach a ty sly uplne v pohode.a mrizky sly taky celkem lehce!

A objevil jsi tam něco zajímavého? Tam by mělo pak být vidět čidlo teploty pro klimatizaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...