Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blikanie pasov a airbagov


plaky

Recommended Posts

zdravim vsetkych pezotakov :roker mam taku otazku,viem ze to tu volade uz raz je spominane,ale:zacala mi blikat indikacia pasov a airbagov,malo by to byt asi pravdepodobne pod soferovu sedacku(ak sa mylim,opravte ma)je to volade v kabloch,konektory som cistil,ale ked si moja polovicka posunula sedadlo,zacalo to zase,takze predpokladam,ze to je asi pod tym sedadlom vodica...prikladam foto,takze otazka znie:neviete nahodou,ktory z tychto kablov to moze byt?mam 406 model 2000 inac,ked som mal odpojene na obidvoch stranach hnedy a cerveny kabel,nedialo sa nic..ked som odpojil ten velky alebo zlty,prestala mi ist elektrika na sedadlach....(posun do vsetkych moznych smerov) :myslim

post-0-14109595873942_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sevas,

ja som to tiež doteraz nerozbehal aby mi to neblikalo. :nevim

pripájam link kde som to riešil, je tam aj foto ako to mám ja zapojené.

P.S. keď som rozobral prístrojovku, aby som vymenil žiarovečku na stretávacie svetlá /tá mi odišla dovečných lovíšť;)/ tak som zobral tu žiarovečku od airbagu a dal ju namiesto svetiel. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste to muze delat bag spolujezdce nebo ridice, jako me, to delal bag u spolujezdce predni! A tam za kastlikem je uplne ta sama podelana patice jako pod sedackama a jak sem to furt zaviral a oteviral tak se to nako vyhodilo a zacalo blikat opetovny zapojeni pomohlo a od ty doby mam klid , jo ty bagy, to je mazec :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim borci :roker taaaakze:jak som pisal,mne take veci nedaju pokoja....vsetko premerane a na pasy bocne je ten MODRY !!! hnedy a biely mam nezapojeny,moze sa pouzit napr. na vyhrievanie sedadiel...alebo na nieco ine...neprisiel som,naco je cerveny,ma len 1 kontakt,ostatne maju po dva...v tom MODROM treba vycistit kontakty(naj. s kontaktom) a troska som ponastavoval pliesky,co sa do seba zasuvaju....takze vsetko vyskusane---fachci na 100 percent :potlesk a mam jednu otazku,ale to vytvorim uz novu temu... toto vsetko plati pre Peugeot 406 2.0 HDI u inych nezarucujem :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...