Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tyčky stabylizátoru Peugeot 306


Mol 306

Recommended Posts

Originál stojí cca 1200 myslím a jinak se dají sehnat solidní od firem MOOG nebo FEBI za zhruba 600 - 700 peněz a pak je ješte rozdíl jestli plastovou nebo kovovou, zrovna ted sem je menil a myslim že kovová je lepší :D Problém je že u toho stabilizatoru stačí trefit nešetrně jednu hlubší díru a je po něm a tluče:(

[upravil dne 23/6/07 BOSSCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze me nedko jenom popsat jak tluce? Me prave od predku de takovy klepavy zvuk, na technicky me nic nerekli, a servisak co me to delal me rikal ze sou ok, ale uz to mam cely prolezly a nevim co by to mohlo byt nez tycka stabilizatoru! Mam na ni najeto asi taky 7 000 a klepe to i pri maly nerovnosti a vickrat za sebou :myslim:grr diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Muze me nedko jenom popsat jak tluce? Me prave od predku de takovy klepavy zvuk, na technicky me nic nerekli, a servisak co me to delal me rikal ze sou ok, ale uz to mam cely prolezly a nevim co by to mohlo byt nez tycka stabilizatoru! Mam na ni najeto asi taky 7 000 a klepe to i pri maly nerovnosti a vickrat za sebou :myslim:grr diky

Tohle klepání mi dělaly špatně utažený šrouby na podvozku (měnil jsem kompletní uložení přední nápravy) a po dotažení všechno O.K.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmnt :D takze to vypada ze mam v haji predni napravu? Tu mam taky zkontrolovanou a je OK, ze by se tam teda nekde neco povolilo? Rikas staci utahnout a v poho nebo teda pripravit money na napravu :nevim to bych nerad :D , jestli me muzes aspon popsat jaky to byly srouby at to nemam na dlouho zajedu stim do servisu :aut:super

A nebo vezmu doma celej kufr s naradim a zkusim to utahnou sam , jestli to teda je jen " o utazeni" :D

[upravil dne 23.6.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jogin: Já jsem si sám měnil uložení na přední nápravě (uložení stabilizátoru, horní a spodní čepy, uložení ramene) a na jedný straně jsem měl málo utažený uložení ramene a spodní čep- to mi klepalo i na mírnejch nerovnostech. Chce to pořádný nářadí (velká gola, páka). Pokud nepomůže utažení, vem si nějakou montpáku a u každýho dílu zkus zapáčit, jestli bude mít vůli.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...