Sign in to follow this  
Followers 0
Bohouš

nápis Mi16x4

31 posts in this topic

Prosím prosím neví někdo kde by se dal najít tento nápis ??? Ať hledám jak hledám, nějak nic nenacházím.....:nevim:nevim

Obrázek, fotku néééé originál plastový lepící nápis ;)

[upravil dne 22/6/2007 Bohouš]

Můžeš to provést jako někteří nejmenovaní, co si na T16 lepí označení GRX, GRD nebo co to u mě tehdy sebral :)

Nejlepší je žádný nápis na zadku..... :D :D :aut :aut

A copak Bobo někdo ti lupnul napis z tvýho auta?

2Dundee : jsi mě predběhl....

[upravil dne 22/6/2007 John]

Pánové děkuji za rady, ale já nechci ten originál lepící plastový nápis na zadek - ten mám. :mrk

Já hledám normální obrázek, či fotku toho nápisu, abych si z toho mohl udělat obrázek, samolepku atd.....vím, že to někde bylo, ale vyhledávání mě nic nenajde a ne NETu mě to vyhazuje jen blbosti :myslim

Dundee - jj přesně něco takového, jen trošičku lepší kvalitu - s tímhle mě brácha pošle někam ;):roll:roll

O moc lepší kvalitu z toho katalogu nevytřískám, ale můžu ti sem ten obrázek hodit celej, ať si ho pak brácha upraví...

Pája - díky, ale jak jsem již výše 2x zmínil, nejde mě opravdu o ten plastový nápis :mrk:mrk

viz. - Obrázek, fotku néééé originál plastový lepící nápis

Původně zaslal: Bohouš

Pája - díky, ale jak jsem již výše 2x zmínil, nejde mě opravdu o ten plastový nápis :mrk:mrk

viz. - Obrázek, fotku néééé originál plastový lepící nápis

:D :D :D

Bohouši a co takhle naskenovat originál? Nebo to potřebuješ černobíly jako obrys či ten nápis jakoby rytý?

Vyfotíme to na mém a brácha si s tím potom pohraje......ale i přesto děkuji všem za snahu :)

Původně zaslal: Dundee

Tak tady je ten obrázek kompletní;)

:xvulTo by mě zajímalo co je zač ta výbava ROLAND GORROS:o:o:o Nikdy jsem o takový 405 neslyšel:bojim:xvul

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Dundee

Tak tady je ten obrázek kompletní;)

:xvulTo by mě zajímalo co je zač ta výbava ROLAND GORROS:o:o:o Nikdy jsem o takový 405 neslyšel:bojim:xvul

Roland Garros je prakticky skoro to, co mám já. ;)

Nebo aspoň když jsem řešil škodu na zadnim nárazníku, tak mi to říkal likvidátor (světlá kůže a interiér, tmavě zelená metalíza, klima, všechno v elektrice,...)

Třeba 206ky měly navíc prosklenou střechu...

EDIT: Napiš tomuhle nebo tomuhle členovi, třeba poskytne nějaký fotky a informace;)

[upravil dne 25/6/2007 Dundee]

Nechcem velmi kecat, mozno poviem iba somarinu ale predsa. Roland Garros sa vyrabal iba kombik a to stary model. Vychadzal skor z Sri a mal naviac klimu el.predne okna a stresne okno. Calunenie bola svetla koza a latka. Mozno este niekde najdem letak tejto akcnej verzie:)

[upravil dne 25/6/07 mi16]