Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojení zesilovače-kudy kabely od baterky do kabyny ? ? ? Peugeot 306


mute

Recommended Posts

Původně zaslal: mute

Zapojení zesilovače-kudy kabely od baterky do kabyny ? ? ? Peugeot 306 rv. 8/99

[upravil dne 22.6.07 mute]

tak to ti držim palce ,ja ted tahal obyč 075 kabel od motoru k pojistkam sic na 406 new model ale byl to porod , přes svazek kabelu a ani tu gumu kolem to nešlo, snažil jsem se to propichnout ale nešloto ,je ta m dvojity plech,nakonec jsem t o protahl podel bovdenu plynoveho lanka , tobe doporučuji v přepažce mezi motorem a vnitřkem udělat echt díru na kabel od zesiku a pak to zalit silikonem . nebo tam dát gumovou ucpavku s dirou uprostřed, těch mam spousty tak pokud si z Prahy tak ti jich klidně pár dám. Možna někdo poradí lepši možnost.

jo a stači to dát jen do jedné sekce , at to tady zbytečně nezahltíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: mute

Zapojení zesilovače-kudy kabely od baterky do kabyny ? ? ? Peugeot 306 rv. 8/99

[upravil dne 22.6.07 mute]

tak to ti držim palce ,ja ted tahal obyč 075 kabel od motoru k pojistkam sic na 406 new model ale byl to porod , přes svazek kabelu a ani tu gumu kolem to nešlo, snažil jsem se to propichnout ale nešloto ,je ta m dvojity plech,nakonec jsem t o protahl podel bovdenu plynoveho lanka , tobe doporučuji v přepažce mezi motorem a vnitřkem udělat echt díru na kabel od zesiku a pak to zalit silikonem . nebo tam dát gumovou ucpavku s dirou uprostřed, těch mam spousty tak pokud si z Prahy tak ti jich klidně pár dám. Možna někdo poradí lepši možnost.

jo a stači to dát jen do jedné sekce , at to tady zbytečně nezahltíš.

Jo dekuji za radu ale mam strach tam neco vrtat protoze nevim co je za tim a ani nevim kudy to vyleze a jeden autoeletrikar tady v Pisku rikal ze mi to za 1 500 - 2 000 natahne a to je dost.Jinak diky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mute

kamos mi rekl at to vedu kolem leviho rohu predniho okna (pohled z vozu) a dolu dverma jak jsou panty a hned do ty tesnici gumy kolem dveri a nevim zavirat to sice jde ale jestli je dobry na ten kabel...

no to mě tenkrat taky napadlo ale je to docela prasarna, leda bys měl červene auto aby barva kabelu splivala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel pri zavrene kapote nejni videt vubec jen kdyz jsou otevrene dvere a kabel je stribrnej a mam taky stribrne auto... u motoru jinak zadna zaslepka nejni a vrtat taky nevim,nevim co bych mohl navrtat z druhy strany a ve vyhledavani jsem taky nic nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymyšlate somariny.Zbytočne zložite a dofušovane.Napojte to z napajania poistkovek skrinky pod volantom.Je to červeny hruby drot.A ten je na odber dimenzovany (priemer asi 3mm).A nemusite nič vrtať a mate to original a nikto ani nevie.A ide to v hlavnom zvazku,nič tam nevyzera ako dorabane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hnopo

Vymyšlate somariny.Zbytočne zložite a dofušovane.Napojte to z napajania poistkovek skrinky pod volantom.Je to červeny hruby drot.A ten je na odber dimenzovany (priemer asi 3mm).A nemusite nič vrtať a mate to original a nikto ani nevie.A ide to v hlavnom zvazku,nič tam nevyzera ako dorabane.

obavam se ze teto drat neni vhodny a 3mm urcite neni dostacujici prumer a pri jizde tim jdou celkem vysoke proudy uz tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mute

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: mute

Zapojení zesilovače-kudy kabely od baterky do kabyny ? ? ? Peugeot 306 rv. 8/99

[upravil dne 22.6.07 mute]

tak to ti držim palce ,ja ted tahal obyč 075 kabel od motoru k pojistkam sic na 406 new model ale byl to porod , přes svazek kabelu a ani tu gumu kolem to nešlo, snažil jsem se to propichnout ale nešloto ,je ta m dvojity plech,nakonec jsem t o protahl podel bovdenu plynoveho lanka , tobe doporučuji v přepažce mezi motorem a vnitřkem udělat echt díru na kabel od zesiku a pak to zalit silikonem . nebo tam dát gumovou ucpavku s dirou uprostřed, těch mam spousty tak pokud si z Prahy tak ti jich klidně pár dám. Možna někdo poradí lepši možnost.

jo a stači to dát jen do jedné sekce , at to tady zbytečně nezahltíš.

Jo dekuji za radu ale mam strach tam neco vrtat protoze nevim co je za tim a ani nevim kudy to vyleze a jeden autoeletrikar tady v Pisku rikal ze mi to za 1 500 - 2 000 natahne a to je dost.Jinak diky.

To je opravdu drahý elektrikář. Kdyby ses domluvil s Komisar, tak to můžete u mě na komorně-pracovním minisrazu udělat. Z Písku to není do Týna nad Vlt. daleko. Tedy píšeš, že jsi z Písku ale ve jménu ( profilu) to nemáš napsané a ani jaké máš auto. Tak si to napiš do profilu ať každý ví, co máš za auto a odkud jsi. ;):papa

[upravil dne 23/6/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hnopo

Zaleži aky ma zosik odber.Dalo by sa odmerať,aky prud tam ide.Ale tie kable to znesu...su dimenzovane na vačši odber,lebo ked je auto v lepšej vybave,a pozapinaš všetky somariny,tak aj tie maju odber.Tahať to tymto drotom to uplne stači.

Ja bych to neriskoval, ten metr dratu nestoji za vyhorele auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zesík, kterej má 30A pojistku určitě samostatnej kabel - a ne zrovna nejslabší :):)

U 206ky to šlo protáhnout za miskou tlumiče, pod přední blatník mezi podběh a pak k pantům dveří a gumovou průchodkou do kabiny - tam pak kolem prahů do kufru. Nic nevrtáš a ničemu to nevadí.

U P206ky je tam nachystaná průchodka mezi motorem a kabinou, ale je čímsi zadělaná a já se tam s vrtačkou nevytočil a šroubovákem to nešlo.

Jinak sem se s tim drbal půl dne - ale teď už je knowHOW a za dvě-tři hoďky není co řešit,ne? Jenže to je 206ka a ne 306ka.

btw. Pozdravuj v Písku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tanagy, pořádnej kabel, ten proud sice vydrží i slabší kabely, ale jsou na nich velké ztráty, takže misto 200W máš třeba jen 150w (jen příklad).

rozhodně bych to na pojistky nenapojoval, to je fakt prasárna.

U 306 když vyndáš motor steráčů, najdeš průchod, kudy jsou vedený kabely, je to zalitý plastem a netroufnul jsem do toho vrtat, kousek vedle je dost místa na vrtání. Když sundáš panel pojistek a nahmátáš ten zalitý průchod, zjistíš že vedle nic není (zevnitř)

takže tam můžeš vyvrtat díru jakou chceš, ale opatrně.

obnažený plech zatřít pořádnou barvou aby to nerezavělo, protáhnout kabel, zapatlat silikonem a je to. Kdyby můj postup někdo nepochopil ať se ozve......vaclavmensik@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...