Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auta jen pro sebevrahy


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

2ok406: coz nic nemeni na tom, ze 205/309/120/favorit/......... jsou na tom s bezpecnosti stejne nebo hur nez ta cinska zalezitost.

stejne tak to bude stejne bezpecny jako ty slepeniny, co se sem masove tahaly z reichu po revoluci jako totalky, nebo svarence ze dvou a vice aut co se daji bezne najit v nasich bazarech.

a kdyby se to nahodou ukazalo jako velka prekazka, tak soudruzi v cine okopiruji par vylepseni, aby se o jednu ci dve hvezdicky posunuli. nezapomente, ze evropskym automobilkam to taky zabralo dost casu, zejmena kvuli vyvoji novych reseni, ktera se dnes uz daji okopirovat...

Už mám ŘP nějaký ten pátek a DN, kterou bych zavinil jsem neměl. Jen do mě bouchli=nedání přednosti. Já moc těm testům nevěřím, jelikož v praxi je to jiné a sám jsem to poznal na vlastní kůži. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Taky moc nechápu. Jezdím od 18let, je mi 40let, a ještě jsem neboural. Je to takový přestupek???? Nebo to není in:roker

co nechápeš DN se může stát každému tak o co jde znám lidi kteří bourali i 3x za rok a vesele jezdí dál

ne není to přestupek ale třeba štěstí

sorry, sorry, špatně jsem odpověděl, měla to být tvoje reakce na vixe ohledně těch 22..... :mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2bigos: no v zasade to jen rika ze jsi mel stesti a nebyl jsi v ceste nekoho jineho...

2p406b: jiste ze je to vetsinou z blbosti, malokde se najde tolik sebevrahu aby to delali zamerne.... ale nikdy nevis, kdy nekdo prehlidne treba tebe, nebo bude prejizdet horizont kdyz pojedes proti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

přesně tak třeba se dostaneš do cesty někoho kdo projede křižovatku na červenou záměrně.Několikrát když jsem se vracel z práce jsem byl málem sestřelen nějakým jakořidičem bez světel s plným plynem

A vo tom to je, taková Ruská ruleta na křižovatce:bojim:bojim, je to fakt o řízení ale i o štěstí nepotkat magůrka z jakékoliv strany:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

OK406 - na divoko, protože se hnedka zvednul a odpelášil za ostatníma, jakoby se nechumelilo.......:mrk:mrk

Ale tvé autíčko bylo taky na divoko? Ale s tím rozdílem, že se nezvedlo a neodjelo. Je to škoda toho divočáka. Taková svíčková nebo na rožni .... To je ale pochoutka mňam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...