Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auta jen pro sebevrahy


Radek Hurvajz

Recommended Posts

no, ony i staré 205,306,309,405 a dokonce i 406 nejsou žádnej bezpečností výstřelek.

Když vezmu, že před 50 lety stačilo do auta jen sednou (pásy samozřejmně existovaly jen teoreticky), volantová tyč byla pro "sichr" v celku. To vše na diagonálních gumách pochybné kontrukce...

Pak z dnešního pohledu opravdu přemístění z bodu A do bodu B bylo adrenalinovým zážitkem.

Jako co chcete ? 5* NCAP ? Z bodu A do bodu B vás to převeze s veškerým pohodlím. A jen tak na okraj, jak často mezi body A a B vážně bouráte ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, nechtěl jsem se Tě vůbec dotknout a už vůbec ne Tě nasr*t.

Jinak díky, rodiče byli Šalamounové dobří, bo jsem úspěšně (nejen, ale hlavně) díky nim přežil všechny dosavadní nástrahy života a dokonce jsem se úspěšně postavil na vlastní nohy.

a raději už budu mlčet, nechti Tě vážně nasr*t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

no, ony i staré 205,306,309,405 a dokonce i 406 nejsou žádnej bezpečností výstřelek.

Když vezmu, že před 50 lety stačilo do auta jen sednou (pásy samozřejmně existovaly jen teoreticky), volantová tyč byla pro "sichr" v celku. To vše na diagonálních gumách pochybné kontrukce...

Pak z dnešního pohledu opravdu přemístění z bodu A do bodu B bylo adrenalinovým zážitkem.

Jako co chcete ? 5* NCAP ? Z bodu A do bodu B vás to převeze s veškerým pohodlím. A jen tak na okraj, jak často mezi body A a B vážně bouráte ???

Nemohu s tebou souhlasit. Z důvodu, jak píšeš, že bezp.pásy byli jen teoreticky, takže kolik lidí jezdí bez zapnutích bezp.pásů a má je už od zákl.výbavy vozidla. Co se týká tyče řízení, tak to je věc technického rázu dřívější doby a typu vozidla. A adrenalin je i dneska a to že i přemístění z bodu A do bodu B. Kde máš jistotu, že tě nějaký blbec za volantem nesebere či nenabourá do tebe?? Nikde!! A DN je z 80% náhoda. nepočítám alkohol. Vím, o čem píši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ok406: coz nic nemeni na tom, ze 205/309/120/favorit/......... jsou na tom s bezpecnosti stejne nebo hur nez ta cinska zalezitost.

stejne tak to bude stejne bezpecny jako ty slepeniny, co se sem masove tahaly z reichu po revoluci jako totalky, nebo svarence ze dvou a vice aut co se daji bezne najit v nasich bazarech.

a kdyby se to nahodou ukazalo jako velka prekazka, tak soudruzi v cine okopiruji par vylepseni, aby se o jednu ci dve hvezdicky posunuli. nezapomente, ze evropskym automobilkam to taky zabralo dost casu, zejmena kvuli vyvoji novych reseni, ktera se dnes uz daji okopirovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

vix

když tak není mi 18 ale skoro 45 takže jezdím od svých 18 let takže za 27 let míti DN po 22 letech??Stalo se stalo .Měl jsem 2 deti bodužel kluk se mi před 10 lety utopil žena marodila já makal v práci 16cku aby byly pěníze.Takže ŠALAMOUNA si dělej ze svých rodičů a ne ze mne jsou tu kluci věkově mému synu kterému by bylo 21 let

co jsi napsal jak často bouráme já ti odpověděl po 22 letech

fakticky jsi mne dosti nasral:xvul

Taky moc nechápu. Jezdím od 18let, je mi 40let, a ještě jsem neboural. Je to takový přestupek???? Nebo to není in:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci se hadat ,ale nahoda na silnici nefunguje, vetsinou je to z blbosti jednoho nebo vic lidi (nepozornost,rychlost atd.) mam sjetou vetsinu evropy s tir a je jedno kde ses, vsude se najde nejakej blazen ,ale nekde je jich vetsi koncentrace :D

vaznou nehodu jsem jeste nemel :super ,ale obcas to bylo o fous ,to je stesti na dobry ridice proti :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...