Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KRÁDEŽ NA VLASTNÍ OČI


Guest PŘEMA

Recommended Posts

Tak to je mazec,divím se že je s toho auta třeba i nasilím nevytáhl,já bych raději rozbil i na svém auti okno abych se k nim dostal......a to by potom vyděli....myslím jsi že jsi může za to malým procentem i on sám nechal jim dost času...... ale je to jen můj názor:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

A už jste někdy takhle rozbíjeli na autě sklo? Ono to zas taková sranda není, když není co k tomu po ruce, tak se vám to pravděpodobně nepovede.

Možná máš pravdu ale v tom amoku bych to nejak rozbil....

aspon jsi myslím:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bušili a kopali není rozbít okno,tak mi neříkej že se to okno nedá rozbít????? vždycky se dá i když v té rychlosti něco najít čím to okno rozbiješ... ale nevím proč to tady řešíme a proč jsi to auto svýma klíčema neotevřel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to tady řešíme? Inu proto, že rozbít to okno není zdaleka tak jednoduchý, jako to napsat. Jeden čas jsem se totiž docela bavil tím, že jsem borcům, co vyprávěli "jak by rozbili", či dokonce "jak někomu rozbili" dal možnost ukázky v reálu - přivedl jsem je k vraku, ať předvedou. Skla a dveře se stejně nikdy neprodávaly, tak bylo možností habakuk. Nejlepší byli ti, co tvrdili, jak někomu rozbili okno pěstí (a vytáhli řidiče ven a podobné slinty) - z těch se to nepovedlo nikomu, ten nejhorlivější, co to chtěl za každou cenu dokázat, si nalomil zápěstí a roztříštil klouby... A to to byla běžná kalená skla, natož pak když mají dnešní auta i boční skla laminovaná, nebo když na nich jsou fólie - na to pak je i baseballka krátká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Proč to tady řešíme? Inu proto, že rozbít to okno není zdaleka tak jednoduchý, jako to napsat. Jeden čas jsem se totiž docela bavil tím, že jsem borcům, co vyprávěli "jak by rozbili", či dokonce "jak někomu rozbili" dal možnost ukázky v reálu - přivedl jsem je k vraku, ať předvedou. Skla a dveře se stejně nikdy neprodávaly, tak bylo možností habakuk. Nejlepší byli ti, co tvrdili, jak někomu rozbili okno pěstí (a vytáhli řidiče ven a podobné slinty) - z těch se to nepovedlo nikomu, ten nejhorlivější, co to chtěl za každou cenu dokázat, si nalomil zápěstí a roztříštil klouby... A to to byla běžná kalená skla, natož pak když mají dnešní auta i boční skla laminovaná, nebo když na nich jsou fólie - na to pak je i baseballka krátká.

Ok nic nemám proti tvému názoru je to možné a jak říkaš je blbost to rozbíjet pěstí to může říct jenom frajírek...ale neříkej mi že kdyby se ti stala ta samá věc že by jses nepokusil to okno rozbít a když jde o tvého miláčka tak tím tuplem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, miláček je pro mě ženská, a ne plechovka, to za prvé, a za druhé, když mám na autě fólie, tak je vskutku velmi zbytečné se pokoušet do nich mlátit, pokud zrovna není po ruce alespoň krumpáč. Takže odpověď zní - ne, nepokusil. Mnohem spíš bych se pokusil např. vyrvat ventilek, aby se s tím nedalo odjet tak jednoduše. Nebo ucpat výfuk, aby se nedalo nastartovat - na to stačí třebas triko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, miláček je pro mě ženská, a ne plechovka, to za prvé, a za druhé, když mám na autě fólie, tak je vskutku velmi zbytečné se pokoušet do nich mlátit, pokud zrovna není po ruce alespoň krumpáč. Takže odpověď zní - ne, nepokusil. Mnohem spíš bych se pokusil např. vyrvat ventilek, aby se s tím nedalo odjet tak jednoduše. Nebo ucpat výfuk, aby se nedalo nastartovat - na to stačí třebas triko.

Ok to nejsou špatné nápady...a to my chčeš říct že mám plechovku?????? Jsi děláš srandu ne!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Ok to nejsou špatné nápady...a to my chčeš říct že mám plechovku?????? Jsi děláš srandu ne!!!!!!

Se nějak chytáš slova ne? Oddie to myslel obecně.

Sme to taky s klukama zkoušeli a je potřeba mít hrot aby to sklo prasklo, pěstí je to fakt skoro nemožný. Jeden z nich to pak dokázal loktem ale taky ten loket pak asi 2 týdny nefungoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: PŘEMA

Ok to nejsou špatné nápady...a to my chčeš říct že mám plechovku?????? Jsi děláš srandu ne!!!!!!

Se nějak chytáš slova ne? Oddie to myslel obecně.

Sme to taky s klukama zkoušeli a je potřeba mít hrot aby to sklo prasklo, pěstí je to fakt skoro nemožný. Jeden z nich to pak dokázal loktem ale taky ten loket pak asi 2 týdny nefungoval.

Však jo ja neřekl že by to šlo ale určitě bych se o to aspon pokusil..... a že oddie to myslel obecně tak to vůbec nevypadalo ale nehme toho nechci se tu hádat od toho tu to forum není.....:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Oddieho a jeho názory znám už dost dobře na to, abych s jistotou mohl tvrdit, že plechovkou nemyslel konkrétně Tvoje auto, ale tímto označením častuje veškerá auta (dokonce i svoje). Je to totiž tipický pragmatický uživatel, který auta nebere jako srdcovku, ale jako prostředek k přepravě z bodu A do bodu B, který musí být technicky v cajku. V této životní filosofii je Oddie mým nedostižným vzorem.

Co se týče té krádeže u p. Hámy, pokud je to vše pravda, je mi ho líto (ale pořád tam uvnitř mého já je taková nejistota, zda to opravdu pravda je a zda to není další z fórů, jehož rozuzlení přijde někdy v budoucnu).

Nezapomenu na jeden pořad v rádiu, kde p. Háma volal do zámečnictví a vysvětloval zámečníkovi odkudsi z Benešova, že dostal pověření od kastelána z Konopiště, že nutně potřebují opravit zámek a jestli to dotyčný umí. Po cca 2 minutovém hovoru zámečník vztekle bacil tydlifonem, že tohle teda fakt nezvládá (měl opravit střechu a cimbuří)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

......Mnohem spíš bych se pokusil např. vyrvat ventilek, aby se s tím nedalo odjet tak jednoduše. Nebo ucpat výfuk, aby se nedalo nastartovat - na to stačí třebas triko.

Přesně tak, vypustit kolo a byl by klid, a nemusel na ty ženský v autě pak civět jak odjížděj.

Ale taky se mi to celý zdá přitažený za vlasy:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno bylo v tv ,myslim že krimi live ,už nevim, záběr z prum. kamery,ktera hlidala parkoviště , tan zaběr byl čistý a ostrý, kamera mohla byt tak 6metru od auta. přijel frajer ve fačku od spolujezdce vylezl druhy ,rozhlidl se kolem pak koukl do auta, nasedl zpatky a odjeli .Za deset minut se vratili ,týpek zase vylezl přišel k pravym zadnim dveřim a jednim mavnutim ruky rozbil sklo a zaroveň vytahl laptop a šup do favoritu a pryč.vypadalo to že je okynko otevřene a on jen šahl pro laptop dovnitř . ale to sklo fakt rozbil,tak nevim jestli měl takovou sílu nebo to sklo bylo slabe. faktem je že jsem čuměl jak cip.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

nedávno bylo v tv ,myslim že krimi live ,už nevim, záběr z prum. kamery,ktera hlidala parkoviště , tan zaběr byl čistý a ostrý, kamera mohla byt tak 6metru od auta. přijel frajer ve fačku od spolujezdce vylezl druhy ,rozhlidl se kolem pak koukl do auta, nasedl zpatky a odjeli .Za deset minut se vratili ,týpek zase vylezl přišel k pravym zadnim dveřim a jednim mavnutim ruky rozbil sklo a zaroveň vytahl laptop a šup do favoritu a pryč.vypadalo to že je okynko otevřene a on jen šahl pro laptop dovnitř . ale to sklo fakt rozbil,tak nevim jestli měl takovou sílu nebo to sklo bylo slabe. faktem je že jsem čuměl jak cip.:D

Dobrá poznámka......takže to s tím sklem co nejde rozbít není až tak pravda....:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to od začátku o tom, že musí být ČÍM jej rozbít, že - dotyčný to asi těžko udělal malíčkem. Už tady bylo zmíněno, že ten správný nástroj má hrot - ideálně něco na způsob onoho kladívka, co k tomuto účelu visí u oken v autobusech, tím stačí jen lehce klepnout. Které velmi pravděpodobně měl v ruce onen zloděj. Nikdo tu netvrdil, že sklo nejde rozbít, jen že k tomu nestačí "jen tak" něco sebrat. To je skutečně tak strašně těžké pochopit takhle triviální věc???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...