Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Olej 405 a asi sem magor


Hanys55

Recommended Posts

měrka sedí jak neleju nový olej,cca 4l tak je to u tý horní rysky, pak olej ztmavne (už není číry jak nový ale černý jako v každým autě) a začne ubývat, tak dolívám mezi rysky a dolívám a dolívám, jak nedoleju tak na mě začne svítít že mu chybí olej. No a jak to vypustím tak pomalu 8l. A ten olej vypadá úplně stejně jak z kámoševého pasat akorát ho je raz tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha

černá díra v praxi

nebo máš motor se syslími návyky

(olej odkládá někam do nory, kdybys ho náhodou chtěl ošidit).

Jinak já olej ani u 309ky, ani u 405ky, natožpak u 406ky nedolívám (ani nikdy nedolíval), to jsem dělal jen u škodovky, tyhle motory musí od výměny k výměně v pohodě vydržet. Pokud ne - či na tebe dokonce bliká kontrolkama, je něco špatně a hledal bych příčinu

[upravil dne 21/6/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš nějak nakopnutou vanu? Je to fakt divný... Ještě jsem si vzpoměl, že známej měl R21 bůchví odkud dotaženou s údajně nějakou tropickou úpravou a vešlo se mu tam oficoš 7 litrů. Přitom na motoru nebyly vidět žádné úpravy, ani olejový chladič neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tajemný motor,já bych se řídil měrkou oleje,klidně mužeš jezdit když je olej na min. a olej nedolejvat ,pokud nebude svítit kontrolka mazání oleje,jediné vysvětlení muže být že olej zustává "vyset"v hlavě motoru,že ti to ukazuje málo olej,mužou být ucpané kanálky mezi hlavou motoru a blokem motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...