Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

POMOC...stal se ze mne STARÝ PÁPRDA


rimmer

Recommended Posts

Když před časem naše rodina uvažovala o koupi staronové ojetiny, koukali jsme hlavně po 607 nebo C5 ... a 607 vyhrála (ukecal jsem celou rodinu:D...a už je mi jasný, koho budou popřípadě kamenovat).

Jinak koukám, že motor je odlišnej jenom v tom znáčku na plastu:D a taky dvoupedál:super s možností manuálu.

Ať Citronek slouží a poslouchá majitele;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Když před časem naše rodina uvažovala o koupi staronové ojetiny, koukali jsme hlavně po 607 nebo C5 ... a 607 vyhrála (ukecal jsem celou rodinu:D...a už je mi jasný, koho budou popřípadě kamenovat).

Jinak koukám, že motor je odlišnej jenom v tom znáčku na plastu:D a taky dvoupedál:super s možností manuálu.

Ať Citronek slouží a poslouchá majitele;)

dik, 607 jsem mel v merku taky, ale nic kloudneho neslo sehnat...bud moc drahe(hold vyssi trida) nebo zase to melo moc najeto. U C5 je vyhoda hydraulika, tak se fakt snad vubec nekazi a prvni udrzba se dela pri 200tis., motor a prevodovka to je nachlup stejne, a C5 se hodne malo krade. A psa konecne odsunu na zadni napravu ... jenze uz ted vidim, jak tam ze zvedavosti poslinta vsecky okna :bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Vopičí

Když před časem naše rodina uvažovala o koupi staronové ojetiny, koukali jsme hlavně po 607 nebo C5 ... a 607 vyhrála (ukecal jsem celou rodinu:D...a už je mi jasný, koho budou popřípadě kamenovat).

Jinak koukám, že motor je odlišnej jenom v tom znáčku na plastu:D a taky dvoupedál:super s možností manuálu.

Ať Citronek slouží a poslouchá majitele;)

dik, 607 jsem mel v merku taky, ale nic kloudneho neslo sehnat...bud moc drahe(hold vyssi trida) nebo zase to melo moc najeto. U C5 je vyhoda hydraulika, tak se fakt snad vubec nekazi a prvni udrzba se dela pri 200tis., motor a prevodovka to je nachlup stejne, a C5 se hodne malo krade. A psa konecne odsunu na zadni napravu ... jenze uz ted vidim, jak tam ze zvedavosti poslinta vsecky okna :bojim:bojim

Tak to máš pravdu, buď to mělo 300t na hrbu, nebo byla cena že přecházel zrak. Jinak Ti závidím ten kufr s okýnkama:D (hlavně tím zadním otvíracím...to je prostě paráda). My máme taky hafana (malýho, ale né pidi) a sedačky v kůži, takže mu pořád ze srandy vyhrožujem, že půjde do kufru, jestli bude škrabat (kůže je na jeho drápky nějak alergická:):) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no trochu se toho psa tam vzadu bojim, kdyz jsem ho mel v 605 tce pod sedadlem ridice, tak se tam stocil, mel to tak akorat (70cm pes na vysku, 35kg..setr), hlavu si polozil vedle saltrpaky. Lezel na takove pogumovane plachte. Nemel moc sanci se nejak extra hybat, takze byl v klidu. Ze zacatku nez si zbykl v klidu nebyl, ale to sem mel ruku 10cm od jeho cumaku a kdyz delal problem, tak mu pristala nebo jsem mu proste chytl palici a zatlacil ho zpatky tam kde ji mel :) Je to dost aktivni sikula, takze aby tam v zadu netancil kozacka jak na nej nebude primy dohled :) Misto tam bude mit vic nez dostacuji aby delal voloviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Jo vitej mezi nas co jednou skusi pohodli ten uz nechce jine :)

Ps: Jinak ja zradil podobne uz pred rokem a Rimmera jsem trochu nakazyl

Jj, je to nakažlivé...., já tu nákaazu zase chytil od Rimmera...::P:papa

Hodně štastných kilometrů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...