Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

woofer


f3Rd@

Recommended Posts

S tou prvni variantou usetris misto a pokud ti nekdo vyrbi bednu za mensi peniz tak i penize. ty helixy taky nehrajou spatne ale maji stejne parametry a zaberu vic mista.

Kdybys uvazoval o te bedne tak ti muzu vyrobit na miru podle tveho prani (otec ma stolarnu)

[upravil dne 20-6-2007 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helixi jsem slysel v klasickym "jedno" provedeni a tlaci to jak prase takze tohle bude mlatit s kufrem kdyz mu trosku pustis zilou jak nic.. ale to je asi ucel..:D s Hertz zkusenosti nemam ale bude to dost podobny, zalezi jakou znacku preferujes.. hlavne kup kvalitni zes aby si to hned neodsmazil.. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: PŘEMA

Tak určitě tu tubu měl jsem něco podobného v mém bývalem auti a byl to mazec,jen kup k tomu dobrý zesák a budeš překvapen......:super:papa

jakou tubu??:o jen to nee:bojim

No nevím jak ty ale já měl DEXON tubu s 2 repro a DEXON zesák a na srazu mi naměřili 126,5 decibel no tak nevím......a v mé kategorii jsem byl 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

No nevím jak ty ale já měl DEXON tubu s 2 repro a DEXON zesák a na srazu mi naměřili 126,5 decibel no tak nevím......a v mé kategorii jsem byl 3

v pohode, bordel to dela, to ti nezapiram jen se tady bavime o boxu a ne tube.. muj osobni naroz je ale stejne tubu nebrat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Helixi jsem slysel v klasickym "jedno" provedeni a tlaci to jak prase takze tohle bude mlatit s kufrem kdyz mu trosku pustis zilou jak nic.. ale to je asi ucel..:D s Hertz zkusenosti nemam ale bude to dost podobny, zalezi jakou znacku preferujes.. hlavne kup kvalitni zes aby si to hned neodsmazil.. :aut

myslim, ze lepsi bude ten Hertz, bo jek tomu primo i zesik. Jinak to neni pro me, ale pro kamose do auta, tak me to snad s nicim mlatit nebude, nejsem zas takovy blazen. zatim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: PŘEMA

No nevím jak ty ale já měl DEXON tubu s 2 repro a DEXON zesák a na srazu mi naměřili 126,5 decibel no tak nevím......a v mé kategorii jsem byl 3

v pohode, bordel to dela, to ti nezapiram jen se tady bavime o boxu a ne tube.. muj osobni naroz je ale stejne tubu nebrat;)

Já měl to samé co je na 3 obrazku jo je to box sorry blbe jsem to pojmenoval.....:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 14 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...