Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OT-golf tdi vejfal upgrade


StreetPro

Recommended Posts

trochu jsem zvetsil a zpruchodnil vejfal na tdicku... z nejakych 50mm na nerez rouru o prumeru 70mm!!! :-) a pryc s katy a tlumici /na vyslovne prani majitele/... a vysledek? Myslim, ze jedinou konkurenci je L159 :-))) jinak supr zvuk na volnobej, pri prerazeni se to chova uplne stejne jako pop-off ventil, proste libovka... hlucny to prekvapive ani moc neni, i pri plnym plynu se da v aute bavit :-)

2003-09-22-09-30-06_935.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pujde to i na benziňáka? Kat mam stejně vykuchanej, ale strašně mi to řve, a nestoupne spotřeba??????? Chtěl bych hodit na peginu tak 60-65 trubku. Jo a ten kompenzátor tam stačí jen jeden????? Nerad bych aby se mi to někde lámalo...... dík za odpovědi.

Jo ty do toho snad vidíš. Kluk co dělá výfuky mi řikal, že by se mělo nějak vypočítat množství nasátého vzduchu a množství \"vyfukujícího\" vzduchu jsou na to nějaký tabulky, prej ten motor pak líp šlape, je na tom něco pravdy a jestli jo, jak se to dá vypočítat?????????? Doufam že toho po tobě nechci moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na video cekam od majitele, nemel jsem zadnej bazmek po ruce... Kazdopadne extra veliky rachot to nebyl, na volnobeh jen prijemny zvuk, pouze pri plnem plynu ve vyssich tockach to bylo slyset vyraznejc uvnitr auta...

Na atmosfer. benzina to v zadnym pripade nejde takle snadno, protoze bude jen ukrutne rvat a nepojede. Idealni je nekde sehnat svody od nejake renomovane firmy a nechat okopirovat, ci je za levno koupit, ty pridaji tak do 10PS, vyndat kat a misto nej dat jen rezonator /650,-/, koncovej dil uni tlumic, s nejakym obdobnym prumerem, nebot kdyz prilis zvednes prumer, klesne kroutak a narust vykonu je jen ve vysokych otackach a ne zrovna markantni. Mam na svem aute vyfukovou priveru, tak to muzu lehce demonstrovat. Tohle delam jen tak pro zname, nemam moc casu si hrat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
Původně zaslal: BOSSCZ

Sem asi něco špatně zmáčkl, že se mě tady objevil golf na fóru pažoutů:roll

Krapánek nechutný dávat sem takový trosky:bojim:o

Máš nějaký důvod, proč vytahuješ tahle stará témata?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No snad to není ani žádnej důvod,ale spíš je to podivení nad tím že někdo dává na toto fórum zapráskanýho golfa:roll

To se budeš divit pokaždé, když tady uvidíš jiné auto, než Peugeota? Tak to raději ani nelez do Bazaru...

Já se zase divím, na co někteří mají energii - hledat 3 roky starý příspěvek jenom proto, abys mohl napsat poznámku o troskách, to se nechce hned tak každému. Naštěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Nechápu co je na tom že je to tři roky starý, si můžu snad napsat svůj názor na diskusním fóru ne?:roll

Asi ti to uniklo, ale účelem tohoto fora je poradit ostatním.

A neurážej ostatní - ani ty s Golfem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu za to,že sem na golfy a auta tohoto koncernu tolik vysazenej:D

Jinak jsem se nechtěl nikoho dotknout, jen jsem myslel,že to je club pežotáků, kterej je pro ně a o jejich autech této značky na kterou jsem patřičně hrdej:D

PS: Máš pěknou 106ku:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Nemůžu za to,že sem na golfy a auta tohoto koncernu tolik vysazenej:D

Jinak jsem se nechtěl nikoho dotknout, jen jsem myslel,že to je club pežotáků, kterej je pro ně a o jejich autech této značky na kterou jsem patřičně hrdej:D

PS: Máš pěknou 106ku:super

Hm, nechme toho, možná časem zjistíš, že mnoho členů tady nejezdí jen v Peugeotech a že tady fanatiků, kteří hlásají \"Nic než Peugeot\" zase tolik není.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Ani sem si nevšim že je to 3 roky starý:mad:

já si u toho prvního článku taky nevšim z toho si nic nedělej ale u druhýho už jo, kdyby to tady dělal každej tak je tu pěknej bordel ... kdyby to třeba bylo v servisu a chtěl se ještě na něco zeptat tak to pochopím , ale toto ?

[upravil dne 1/10/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurte, nic si z toho nedělej. Občas se najdou někteří, kteří potřebují dospět ( á Hics už ví) a než dospějí, jsou prostě exhibicionisti. Akorát, že místo v parku, se ukazují tady.

Ale na druhou stranu můžeme být rádi, že nám tak pečlivě čte naše staré příspěvky - vždyť je to pro nás pocta.

Víš jak pak bude chytrej ? Třeba se to jednou i projeví. Zatím se sice tady naváží do každého a mlátí jenom pantem, ale kdo ví .. třeba nám za pár let dospěje a bude dávat fundované rady a my mu budeme třeba v dobrém připomínat, jak byl tenkrát \"chytrej\"

Třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...