Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sousedské vztahy


ch.i.n.ch.i.l.a

Recommended Posts

Chtěla bych se s Vámi podělit o nemilou zkušenost ze včerejšího večera.:bojim

Byli jsme večer kolem 19. hodiny s Jirkou v garáži a dělali na našem novém cabriu, náš pejsek pobíhal okolo po našem dvoře a kolem 21. hodiny jsme šli i s našim štěnětem Jerrym domů. Pejsek vypadal utahaný(což jsem přikládala vysokým teplotám během dne) a zalezl hned pod postel. Před 22.00 jsme ho volali, ale on nereagoval, tak jsem vzala kousek pamlsku, ale ani na něj se mi ho nepovedlo přilákat.:o

Ležel pod postelí a díval se na nás smutně a byl apatický. Jirka ho vytáhl z pod postele a položil ho na postel. Jerry ležel, nereagoval na nás, klepal se. Tak jsme ho začali prohlížet, co by mu asi tak mohlo být. Jakmile jsme ho přetočili na záda, tak jsme si všimli, že mu z "pindíka" vytéká hnis a ve chvíli, kdy mu Jirka šáhl na břicho, bolestivě zakňukal a ohnal se po nás.

Rozhodli jsme se, že pro jistotu pojedeme na pohotovost. Zavolali jsme panu doktorovi, byl velice ochotný a za 20 min. jsme už seděli v ordinaci na veterinární klinice.

Pan doktor nám Jerryho prohlédl a řekl, že má zánět předkožky a dal nám roztok na vyplachování. Když už jsme chtěli odejít domů, všimla jsem si, že má krvavé asi 2 cm kolečko v třísle. Pan doktor nám zdělil, že hmatá diabolku a že náš pejsek byl postřelen. Podotýkám, že pejsek byl na našem dvoře(je uzavřen za 3 stran vysokými zdmi a ze čtvrté strany je barák a brána pro auto a malá branka). Najednou začnete uvažovat kdo a proč, co kdyby tam bylo malé dítě???!

Pan doktor musel pejska hned operovat, dostali jsme límec, aby si nevykousal stehy a diabolku spolu za zprávou.

Zaplatili jsme 1614,- a to byl nejspíš jen začátek, doufám, že nevzniknou žádné komplikace.

Se zprávou jsme se vydali rovnou na PČR, kde jsme podali trestní oznámení na neznámého pachatele. Momentálně je Jirka s pejskem doma, pejsek nemůže chodit, nemočí...není to příjemné.

Ale proč Vám to vlastně píšu, myslela jsem, že se sousedy máme pěkné vztahy a najednou se stane tohle...

Máme předposlední barák v dědině a naproti je jen orná půda, mám podezření na souseda, ale nemám důkazy. :roll

Nechápu jak tohle mohl někdo udělat němé tváři. Teď nám nezbývá, než doufat, že alespoň PČR něco zjistí, protože nerada bych to byla příště já, či některý ze synovců.:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, my máme podobnou zkušenost, soused nám s oblibou střílí na naše dvě kočky, diabolek až mají ze sebe vytažených pěkných pár kousků. :bojim

Jednou se jedné trefil přímo do oka, diabolka jím proletěla a uhnízdila se někde v hlavě. No, řeknu vám, že to byl velice chutnej pohled, když se kočička motala přede dveřma a půlku hlavy měla úplně černou od zaschlé krve a hnisu. :(

Oko sice nakonec zůstalo celý, ale nevidí na něho, má ho úplně průhledný a lízala se z toho pěkně dlouho.

Tyhle lidi fakt nechápu, nejrači bych je postavil doprostřed zahrady a taky začal střílet (diabolkama). A to nemluvím o tom, kolik sme už nechali u veterináře.

Přímej důkaz samozřejmě není, ale když soused vysvětluje svoji zlobu na kočky tím, že mu chodí na hrášek, tak to mluví za fšecko. Eště si ňák nefšim, že to sou masožravci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

No, my máme podobnou zkušenost, soused nám s oblibou střílí na naše dvě kočky, diabolek až mají ze sebe vytažených pěkných pár kousků. :bojim

Jednou se jedné trefil přímo do oka, diabolka jím proletěla a uhnízdila se někde v hlavě. No, řeknu vám, že to byl velice chutnej pohled, když se kočička motala přede dveřma a půlku hlavy měla úplně černou od zaschlé krve a hnisu. :(

Oko sice nakonec zůstalo celý, ale nevidí na něho, má ho úplně průhledný a lízala se z toho pěkně dlouho.

Tyhle lidi fakt nechápu, nejrači bych je postavil doprostřed zahrady a taky začal střílet (diabolkama). A to nemluvím o tom, kolik sme už nechali u veterináře.

Přímej důkaz samozřejmě není, ale když soused vysvětluje svoji zlobu na kočky tím, že mu chodí na hrášek, tak to mluví za fšecko. Eště si ňák nefšim, že to sou masožravci...

:potlesk:potlesk:potlesk no tak tos mě dostal... náš kocour by musel být asi pěkně pod parou, aby do tlamky strčil něco jako hrášek... a ještě si ho skočil natrhat na políčko a hezky vyloupat, ne? :o:o:o ...ježíííš, lidi jsou blbí....

...poslední zkušenost s diabolkami z mého okolí je ta, že exspolužák střílel na babku v trafice...taky inteligent...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nam otravili psa dvakrat .. nikdy jsme neprisli na to, kdo to byl. Pes to nastesti prezil. Vubec to nemusi byt vasi sousedi, proste si nekdo usmyslel, ze vam zprijemni zivot :(. Co na to rict..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

je mi velice líto co pejsek zkusil,ale dostane se z toho,ten můj sic už je v nebi měl jen jedno oko,protože jej pes napadl.Ale fungoval s jedním okem super.

A ohledně střílení diabolkou je škoda že se nemůže bránit pejsek.U nás se taky střílí ale ne po psech ale po lidech takže nejsem ani z toho překvapen.Je to dáno dnešní dobou

No, po lidech, tak to je nutné upřesnit!! Po cikánech;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sousedské vztahy jsou opravdu zážitek. Sousedy si člověk nevybírá. Když byli děti malé, tak jsme byli na úřadě (udání sousedů) že nám děti brečí a nebo že si hrají. Inteligence a korupce na úřadech se ukázala v plné své kráse. Dodnes jsou se sousedy problémy. I nu korupce a úplatky jsou všude ale spravedlnosti se normální člověk nikde nedomůže!! Pejskovi přeji brzké uzdravení a sousedovi .....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tak koukám,tak to je všude stejný.....u nás ve vesnici to je taky.jeden soused druhýmu otrávil psa.pak si sehnali nového a naučili ho aby chodil k plotu a štěkal směrem k nim.ku*va to nechápu co s tim maj ty zvířata společnýho....když se teda nesnášej,tak ať si třeba rozbijou huby,ale ty zvířata maj nechat bejt napokoji.nebo se mi osobně stalo,že sem byl na piškotéce,a bejvalka nakecala kámošům ať mi obejdou auto klíčem(to sem měl ještě kadetta)oni šli.pár lidí je u toho vydělo,jak mi obcházej auto.když sem to nahlásil PČR,tak mi řekli že nemám důkazy a že se případ odkládá.tak sem jel s tátou k těm pachatelům a když sme se s něma chtěli nějak domluvit tak nás ještě napadli.to sem normálně čučel jak se táta bitkaří......no zbouchali sme je tam až do krve.no a netrvalo dlouho a přišlo nám předvolání od PČR že sme je napadli a že se máme dostavit k výslechu.no prostě mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Chytit nekoho pri cinu, tak mu tu vzduchovku asi nacpu do prdele! :grr

souhlasim, ale tou drevenou pazbou napred... :grr:grr:grr

Minuleho psa se nam snazili otravit tak 4x, znamemu o par domu niz otravili 3 psy.

Pokud stojim u garaze s autem nebo motorkou dele, jak 2 minuty s nastartovanym motorem, tak dostavam pravidelne kartac od ozraleho souseda..... nedejboze, kdyz neco kutim (potichu) po 22hod...

dělali na našem novém cabriu

tohle bude zavist, to moc dobre znam :bojim:bojim:bojim

Pejskovi drzim vsechny tlapy a sousedovi at zaroste prdel :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: f3Rd@

Chytit nekoho pri cinu, tak mu tu vzduchovku asi nacpu do prdele! :grr

souhlasim, ale tou drevenou pazbou napred... :grr:grr:grr

Minuleho psa se nam snazili otravit tak 4x, znamemu o par domu niz otravili 3 psy.

Pokud stojim u garaze s autem nebo motorkou dele, jak 2 minuty s nastartovanym motorem, tak dostavam pravidelne kartac od ozraleho souseda..... nedejboze, kdyz neco kutim (potichu) po 22hod...

dělali na našem novém cabriu

tohle bude zavist, to moc dobre znam :bojim:bojim:bojim

Pejskovi drzim vsechny tlapy a sousedovi at zaroste prdel :grr:grr:grr

Pokud stojíš u své garáže ve dne a přijde k tobě ožralý soused a má nějaké problémy, tak bych zavolal na 158 že tě tu ohrožuje a napadá opilec. Měli by přijet a srovnat jej popřípadě udělit pokutu či dát na úřad před komisi. Nemá cenu se s opilcem hádat či poprat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK: je to i kvuli parkovani, jelikoz jeho syn neumi couvat do 5-6 metru sirokeho vjezdu.... ale po tom, co jsem ho minule poslal do pr*ele, uz dal prozatim pokoj, pokud zase prijde a bude neco "chtit", volam 158, at nas rozsoudi, ja se tomu jenom smeju... ;)

Ovsem vyvrel jsem, kdyz zacal sproste rvat i po pritelkyni, ktera tam parkovala, byt tam, tak mu asi ubalim :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: komisar

A PAK SE TO OBRÁTÍ PROTI TOBĚ ČLOVŠK NIKDY NEVÍ

v tom pripade potom dostane soused na budku :D:D:D:D:D

Mezi čtyřmi očima.:super A neb římské právo v praxi (zub za zub, oko za oko).

Vidíš sám, slušně si mu to řekl a je klid. Ať si tedy zvětší vjezd, když se netrefí a nebo ať mu tam za menší úplatu zajedeš:myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...