Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uz jste volali na Peugeot linku??


Guest DD

Recommended Posts

Bohužel, s touto linkou se mi to stalo taky, ale jsem měkký, od té doby jsem tam nevolal, seru na ně.

Chtěl jsem něco vyřešit, protože u koncesionáře mi nebyli schopni poradit, tak mi tento nebo jemu podobný člověk dal kontakt na toho stejného koncesionáře a když jsem řekl, že ho nechci, že to neumí, tak mi odpověděl, že teď už to určitě bude umět a že se na něj mám s důvěrou obrátit. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nechcete někdo někam nasměrovat:D:D:D:D:D:D:D

To už je vážně lepší, dát tam automat a ať si lidi mačkaj tlačítka na telefonu a směrujou se kam chtěj.:D:D

Jinak na toho operátora bych taky vylítl, na jesně položenou otázku pořád kecá nějaký nesmysly:D:D:D

SUPER:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co muze ten chudak kluk delat? On muze delat jen to, co ma v nejakem manualu "jak postupovat," ma naucene fraze a nic vic. Spousta mych pratel tuto praci delala a odesla. Udela to z vas stroj k opakovani frazi. Kdyby primo nekoho spojil, tak by z toho beztak mel pruser.

A ten zakaznik je hovado, "tento tyden ho nikdo takto nenasral."

Uf

[upravil dne 20.6.2007 mArda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

demence, ten kluk musí postupovat dle nějakých pokynů, nechápu proč prostě neřekl důvod proč chce mluvit s tím chlapem z peugeotu

Hlavně když budu chtít volat nějakou konkrétní osobu tak se nebudu dožadovat spojení na informační lince, ten operátor Vás přímo na tu osobu stejně nespojí a je jednoduší si vyhledat kontakt na nějakou recepci firmy a tam se dožadovat spojení na konkrétního člověka. To neplatí jen pro peugeot, ale hlavně pro podniky typu o2, vodafone,..apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

taky jsem pracoval na podobne lince a je to na zmagoreni. Ten clovicek co tam mlel porad to svoje to delal presne podle pokynu vedeni. prepojit na nekoho nemuze takze ja ho chapu.

Tak to je dobrá služba a hlavně, co všechno musí vyslechnout!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chudak operator, docela ho obdivuju ze vydrzel tak dlouho. v jinych spolecnostech maji povoleno v pripade ze je zakaznik sprosty pozadat o slusnost a pak proste zavesit... stejne nemuze nikoho prepojit na reditele, ani dat cislo, jak by se asi libilo tomu volajicimu, kdyby kdekomu davali na recepci jeho cislo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je tak operator sedi v Praze , taky jsem tam volal a vim , ze se dostat nekam je velice teske . Jelikos jsem mel moznost zjistit primo telefon nektere lidi primo (mobil) , kdyby jste videli jak se ten dotycny divil , ze jsem nekde zjistil na nej telefon a misto toho aby me pomohl opakoval jak ten operator " kde jste zjistil telefon na me " a porad dokola .

Nakonec me rekl ze se pokusi a ze me zavola na zpet , pri telefonatu z jejich strany me vysvetlili , ze 4 roky stara 406 kupovana u nas v CR je opravdu stare auto .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...