Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaká ALU kola na P205 bez jakých koliv uprav náprav


Kleiman

Recommended Posts

no já to třeba zkouším asi půl roku dostat vyjádření od peugeotu a nic. v techničáku mám to samý ale mám tam 185/60 r14 když nikdo neni vzadu tak je to v pohodě ale jinak sem musel posunout zástěrky aby to o ně nedřelo když je to naložený. nebo musíš přesadit torxku a bude to ok:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kleiman

kddyž sem pročítal diskuze,tak jsem zahlíd něco o tom že se ddají nějaká kola do tp dopsat¨.co je na tom pravdy?

Dopsat se to nechá. Nech si poslat o výrobce kol typový list, ten si nech na STK schvalit technikem "typu K" a potom na úřadě si nech zapsat do TP.

BTW. Já už si typový list sehnal, ale ještě jsem si to nenechal schválit a zapsat. Cena toho schválení je prej kolem 300Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VINORAK- tak to bych tam měl dát menší.chci aby to nedřelo ani po naložení takže asi tak by mohly jít 175/60 R14 ne..? Kde přesně to tobě dře? nemohl bys mi poslat nějaké foto na ktery bude dobře vidět jak ta velikost kol vypadá na autě.Díky

[upravil dne 20.6.2007 Kleiman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...