Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 Break 1.8 16V do 140t Kč nebouraný - je to vůbec reálné?


Fx

Recommended Posts

Známý shání auto, zajímá mě, jestli se za ty peníze dá sehnat něco opravdu rozumného (rok tak 99, najeto rozumně, hlavně jde o stav), protože dneska jsem objel hodně aut a všechny špatný, tak jestli se opět neobrátit do Německa... Už mě ale příliš nebaví najet za den 1500 km, protože tady jsou šroty:bojim, tak bych rád projednou koupil tady v ČR:D

Navíc teda důvod je i to, že se na to relativně spěchá (nejhorší situace na koupi auta, ale s tím já nic nenadělám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..reálný to je, jen budeš muset opravdu do říše. Počítám, že chcete už nový model. Ten tam začíná kolem 3.900 €, do 4.500€, což znamená kolem 120.000 až 135.000 Kč a to včetně dopravy a přihlášení. Bazary je v ČR prodávají od 140.000, ale jelikož jsou nejlevnější, jsou taky v tom stavu jak si psal, kolem 160.000 už najdeš zachovalejší kousky, ale i tak platí třikrát měř...

Kam jet ti ale neřeknu, to je moje know-how. Přes web už to není tak jednoduchý, jak bývalo. Čím dál však od našich a polských hranic, tím lépe pro vás.

Není to tak dlouho, co se takový auta u nás prodávaly za 190.000 Kč

..tahle byla pro kámoše, vyšla ho na 122.000, láknul zadní nárazník a bylo..:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový model není podmínkou, kam jet vím docela dobře, to není takový problém. Spíš mi jde o aktuální nedostatek času, proto se ptám, zda někdo neví o něčem už v ČR. Ještě bych dodal, že celé východní Německo je prakticky pasé:aut Už i jen kvůli cenám...

EDIT: Hlavně hledám něco opravdu nebouraného, protože mě nebaví přijet do bazaru, a tam vidět na autě kyt a rovnou se otočit:o

[upravil dne 19.6.07 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče, ono opravdu ne vždy i tam koupíš ten správnej kousek, proježděný zbytečně nafty mám již na barely. Jedno je jasný, to co však jde sehnat v říši, nejde sehnat u nás. Některý kousky jsou tak zachovalý, že je neuvěřitelný, že s tím někdo najezdil 200 tis km, volant jak novej, interier nepoškozenej, lak bez vad a jizdně tuhý jak nový.

Týdně vozíme kolem deseti aut, 406 vozíme hodně, většinou však HDi, jedu tam na čtvrtek a pátek, třeba budeš mít štěstí?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: No z aktruálního časovýho hlediska je pro mě lepší za den strávit za volantem tři hodiny + prohlídka auta a zbytek věnovat zkouškovýmu/normální práci než si střihnout 14 hodin za volantem + čas strávený prohlídkou auta a získáním převozek + další den prospanej, protože už to nezvládám jako dřív.

sajdlik: Je na tebe kdyžtak nějakej kontakt? Odkud jsi? Kdybys tam natrefil na nebouranou 406 1.8 16V kombi do těch 140tis, tak dej vědět, zatím ne závazně, protože to není pro mě, ale prostě se něco takovýho shání.

Že se ne vždy jede na jistotu vím moc dobře, už jsem se kolikrát vracel nebo jsem přejížděl o 200 km dál... Je dost velkej rozdíl i mezi jednotlivýma městama, každopádně mám taky pár tipů, odkud jsem nikdy nejel s prázdnou. Bohužel teď hrozně hraju o čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: Nemysli si, že situaci v ČR neznám, z Německa už jsem taky "pár" aut dovezl, ale problém teď je čas a to, že na to ta kamarádova rodina spěchá. Vím že to je blbost, ale to člověku, kterej běhá kolem auta v AAA auto s metrem a měří kufr, opravdu nevysvětlím. Stačilo mi mu ukázat kyt přes celej bok auta a setkat se s dotazem, jestli to opravdu vadí, a nechápavým výrazem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...