Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Colin Mcrae 4 + GT4


martin106S16

Recommended Posts

Tady mám něco pro fanoužky games, v Anglii už se dva dny prodává Colin4, pryč už jsou omezení daná Fordem, řízení naprosto realistické, žádný arcade kdy auto zatočilo na pětníku jako u předchozí verze. Musí se pěkně brzdit před zatáčkou a je cítit měnící se povrch i třeba uprostřed zatáčky. Grafika jako nikdy předtím, létající bahno, sníh, sluníčko bijící do očí. Bomba ne? U nás jsem je zatim možný objednat na www.xzone.cz, dodání říjen, zkusim se ještě podívat do Electrowordu jestli už neni. Tady jsou fotky: http://uk.special.reserve.co.uk/q_WV7494_colin_mcrae_rally_.html

Další novinka vyjde 1.března 04, je to Grand Tourismo 4. Vylepšené ovládání aut, proti GT3 více realistické. Prý se to budem muset naučit. Nezkutečná grafika, hlavně při průjezdu Grand Canyonem. Tady fotky:

http://uk.special.reserve.co.uk/q_WV7754_gran_turismo_4.html

Tohle bude bomba. Zpousta nových aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počitej minnimálně s P4/2,4 G, 256Mb RAM a nějakou hoooodně slušnou grafiku. Doporučuju ATI 9700PRO. Mastím na ní Colina 3 a v poho. Kolega k tomu koupil slušney volantík s pedálama a je to žrádýlko. (bohužel mi vždycky napráská, ale jemu se málokdo vyrovná, tak to zasejc tak neberu)

A abysis to zahrál fakt na doraz, tak ideální konfigurace je ostrá 206 WRC, jenže na to zasejc nemá Oddie díly a asi by si neměl provokovat vožením kol na střeše a dětí mezi trubkovým rámem. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...