Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak už i 607my


Ota

Recommended Posts

mají asi i sociálové, když jim stojí za to krást ze zaparkovaných aut zrcátka... už jsem za ten rok doufal, že jsem našel z tohoto pohledu nezajímavý model, ale už vidím, že to bude chtít časem změnu :(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: daja535

zdravím kolegové ,

když tu byla řeč o zrcátkách při zamknutí auta se zaklopí , aby zůstaly stát v poloze jízda musí se přehrát sowt. nebo jde to i jinak , ne že by mi to vadilo , ale zdá se mi že tím věčným verglováním dost trpí .

díka Daja535

Ty chceš, aby sa Ti spätné zrkadlá aj po zamknutí vozidla nepriklopili? Lebo ak áno tak to treba deaktivovať v konfigurácii v BSI :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

mají asi i sociálové, když jim stojí za to krást ze zaparkovaných aut zrcátka... už jsem za ten rok doufal, že jsem našel z tohoto pohledu nezajímavý model, ale už vidím, že to bude chtít časem změnu :(...

Tak nezajímavý model to je...

Ale já nevěřím tomu, že to někdo ukradl pro svou 607mu. To má prostě na kšeft.

Nemohl bych vzít z nějakého Peugeota něco bez dovolení a dát si to na svého. A to nejen z toho důvodu, že náhoda je náhoda...

Oto, a kde ti je ukradli? A to je jako odmontovali nebo urvali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Stalo se to na Žižkově mezi 3 a 6 hod. ráno, skelet zrcátka nepoškozený, čistě demontováno zrcátko, konektory odpojené, spíš "profík", který věděl, že v Peugeotu stojí 7000....

ÁÁÁ, takže patrně nějaká froma "byznysmena" ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...