Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkate na flexibilní stěrače


Michal.B

Recommended Posts

Určitě by šlo, až skoro dle situace možná i bez uprav!:)

Maximálně si budeš muset vyměnit ten umělohmotný adaptér...ale většinou i k bezramínkáčům dávají dostatek těchto adaptérů....

Univerzálních bezramínkových stěračů dělají hafec rozměrů....sám mám univerzály:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

No konečně! ;)

Mě to dělá to samý! :(

Když jedou nahoru, stírají naprosto parádně, ale když se vrací, tak tam nechají šmouhu. Hlavně u řidiče. V Peugeotu mi ho naprosto bez debaty vyměnili za novej, ale za chvilu to dělalo to samý. Taky sem četl, že to může být kvůli mastnotě, ale sklo už bylo umývaný často. :myslim

je pravda, ze to nedela pokazdy...obcas to stira bezvadne, takze to bude, podle me, o te mastnoste nebo nevim. myl jsem si ruco predni okno a vzal hadrem i ty gumicky a ejhle, od te doby se stava ze pri jizde dolu vynechava... mj. v kazdem mem aute co sem mel na miste ridice to stiralo blbe, asi osud :)

joa nejak si nedokazu predstavit na svy 307 raminkace...:bojim

[upravil dne 6/8/07 petr307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedine bezramínkače. K dotazu, zdali je možné použít na 405. Trochu s problémy, tedy alespoň myslím. Otec má 405 2.0, a má na ramínkách steračů i palstovou lištu s hadičkou z pod kapoty, která tam přidává vodu při stírání. Nemá kalsický rozprašovač (nebo jak to nazvat :-) ). U bezramínkáčů není tato plastová lišta kam připevnit. Leda si vrtnout díru do kastle a přidělat trysky ostřikovačů tam!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...