Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 cupé 2,0 neznámé v motoru??


Ferry

Recommended Posts

Nebude to náhodou "kurvítko" ????

viz.

Ale jinak - na VW mi u spojkovýho lana taky visel takovej plastovej "bazmek", kterej podle mě neplnil absolutně žádnej účel. Až když se měnila spojka, tak mi mechanik ukázal, že je to vlastně přípravek, kterej udržuje nastavení ovládání spojky - kdybych ho odstranil, což jsem měl několikrát v úmyslu, podstatně bych mu zkomplikoval

Nemůže to být něco podobného??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pochlubte jak jste dopadli s návštěvou z Prahy, podařilo se odstranit nějaké závady?

PS: už mám konečně přivařený nový katalyzátor, za půl hodiny to měl hotový. Teprve teď to má zvuk takový, jaký má mít a ne ten rachot co předtím.:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Srazík byl super a tímto chci poděkovat komisaři a OK406 za pomoc a ochotu. Jsem rád, že se mi podívali na motor celkově a i přesto, že jsme nenašli nic zjevného chci jim znovu poděkovat a vyslechl si jejich názory.

Stav je takový. Koukali jsme hlavně na spojku u které je problém s vibracemi při pohybu spojkového pedálu a po důkladném prohřátí motoru i zadrhávání spojkového pedálu. Nic jsme nenašli. Komisaři se ani nezdála zavzdušněná. Spojkový válec pracoval tak jak má. Dále mi vyčistili prostor mezi chladičí, pylový filtr a prostro kolem něj a dali mi novou sponu na hadičku od nádržky posilovače řízení, která prosakovala. Podívali jsme se také na rádio, které hazí do repráku takové praskání. I když na první pohled se zdálo, že je vše OK tak bohužel po ujetí pár metrů v tom opět ruplo. Zkusím oblebit celý ten kryt izolačkou.

Díky za pomoc a zase někdy příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Nebude to náhodou "kurvítko" ????

viz.

Ale jinak - na VW mi u spojkovýho lana taky visel takovej plastovej "bazmek", kterej podle mě neplnil absolutně žádnej účel. Až když se měnila spojka, tak mi mechanik ukázal, že je to vlastně přípravek, kterej udržuje nastavení ovládání spojky - kdybych ho odstranil, což jsem měl několikrát v úmyslu, podstatně bych mu zkomplikoval

Nemůže to být něco podobného??

taky me to napadlo, ale nechtelo se mi hledat ten odkaz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Tak se pochlubte jak jste dopadli s návštěvou z Prahy, podařilo se odstranit nějaké závady?

PS: už mám konečně přivařený nový katalyzátor, za půl hodiny to měl hotový. Teprve teď to má zvuk takový, jaký má mít a ne ten rachot co předtím.:super:super:super

To jsem zvědavý na ten zvuk. Jinak "návštěva z Prahy" byla v pohodě;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Ladman

Tak se pochlubte jak jste dopadli s návštěvou z Prahy, podařilo se odstranit nějaké závady?

PS: už mám konečně přivařený nový katalyzátor, za půl hodiny to měl hotový. Teprve teď to má zvuk takový, jaký má mít a ne ten rachot co předtím.:super:super:super

To jsem zvědavý na ten zvuk. Jinak "návštěva z Prahy" byla v pohodě;)

Budu muset ještě nechat vyměnit ten vlnovec. Ještě to není ono....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

rekl bych ze vyrovnava chveni a tepelne roztahovani vyfuku

Hlavně je to odpružení výfuku od motoru, když se motor zatřepe tak by se ten vyfuk bez toho vlnovce za chvíli uklepal, já mám dvě pružiny a těsnící kroužek, pořád vrže, už je i vyměněnej a pořád po zahřátí hnusně vrže
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Ferry

rekl bych ze vyrovnava chveni a tepelne roztahovani vyfuku

Hlavně je to odpružení výfuku od motoru, když se motor zatřepe tak by se ten vyfuk bez toho vlnovce za chvíli uklepal, já mám dvě pružiny a těsnící kroužek, pořád vrže, už je i vyměněnej a pořád po zahřátí hnusně vrže

dyk to pisu ze vyrovnava chveni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Ladman

Tak se pochlubte jak jste dopadli s návštěvou z Prahy, podařilo se odstranit nějaké závady?

PS: už mám konečně přivařený nový katalyzátor, za půl hodiny to měl hotový. Teprve teď to má zvuk takový, jaký má mít a ne ten rachot co předtím.:super:super:super

To jsem zvědavý na ten zvuk. Jinak "návštěva z Prahy" byla v pohodě;)

Budu muset ještě nechat vyměnit ten vlnovec. Ještě to není ono....

co s tím vlnovcem tedy vlastně je? Proč ho chceš měnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si to samé co Ferry.

Proč ho chci měnit? Z toho fota to není vidět, ale jak je ta spona tak z druhé strany je vidět jak ten vlnovec je trochu odchlíplej. Prostě nesedí tam úplně dobře. Možná že vlnovec jako takový je OK a bylo by ho potřeba trochu nasadit zpět a vyměnit sponu za novou. Pořád v otáčkách slyším nějaké pazvuky od výfuku... Na volnoběh v poho, ale když to vytočím jsou tam slyšet pazvuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Myslím si to samé co Ferry.

Proč ho chci měnit? Z toho fota to není vidět, ale jak je ta spona tak z druhé strany je vidět jak ten vlnovec je trochu odchlíplej. Prostě nesedí tam úplně dobře. Možná že vlnovec jako takový je OK a bylo by ho potřeba trochu nasadit zpět a vyměnit sponu za novou. Pořád v otáčkách slyším nějaké pazvuky od výfuku... Na volnoběh v poho, ale když to vytočím jsou tam slyšet pazvuky.

měl jsem donedávna ten samý problém, nechal jsem si vyměnit katalyzátor a vše je jak má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...