Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak zapojit zesilovač


ccatar

Recommended Posts

hledal jsem, ale nenasel jsem ifno, ktere potrebuji..

mam 4kanal. zesik a chtel bych ho zapojit do mostu jen na jednu tubu. Kdyz jsem to zapojil, tak mi tuba hrala jak repro...proste i hlasy atd..

Problem je, ze na nem jsou 4 vstupy a na radiu mam jen 2 vystupy..

co s tim pls??

http://img387.imageshack.us/my.php?image=17062007pf1.jpg

http://img108.imageshack.us/my.php?image=17062007001yl0.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=17062007002fj1.jpg

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne..Ale predtim sem mel zesilovac, co mel jen 2 vstupy a hral vyslovene jen basy, popr. i hlasy ale jen ty basujici:)

Jde mi o to, ze predtim to hralo lip:( starej zesik bohuzel shorel a nikdo ho neumi opravit

tak sem poridil tento od kamarada, ale nevedel jsem, ze zapojeni nebo nastaveni bude takovej problem:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty napajaš zosilovač z Repro vystupov na radiu?Nemaš na radiu vystup na subwoofer?Ten už odfiltrovany je.A inak velmi dobra vec je zaradiť na napajanie pred zosilovač kondenzator.Ked ma zosik vytlačiť vykon potrebny na uhratie basov,si svoje zoberie.A kondenzator vyrovnava pokles napatia na vstupe,takže zosik nebude stahovať pri basoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl asi toto.

Pokud máš 4kanál zesík a 2kanál rádio, tak budeš muset využívat jenom 50% zesíku. Těch 50% zesíku zapojíš do mostu a to tak, že na vístupní části zasilovače (záleží na čem máš vstup....a ten odpovídá výstupu Front speaker nebo Rear speaker) zapojíš bednu na krajní konektory(R+ a L- ...podle tvýho obrázku je to 1. a 4. výstup nebo 5. a 8.)

Proč ti hraje basák hlasy.

Hodně 4kanálovejch zesilovačů má možnost štelování basů pouze u zadních reproduktorů(Rear speaker) a u předních (Front speaker) štelování basů není. Některý zesilovače (asi ty starší) štelování basů nemaj vůbec, pouze zesílí vstupní signál a posílaj ho do repráků.

Na obrázcích tvýho zesíku není štelování basů vidět, takže ti neřeknu, jestli ho tam máš nebo ne. Pokud ho tam nemáš, koupil bych výhybku a bude vše OK;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: XDanielS

Na druhým obrázku jsou vidět jakési kroutící čudlíky, přes tu mlhu. Tím by to mělo jít nastavit. Udělej pořádný fotky, nebo pošli dokumentaci, nebo odkaz.

Paxe dá vymýšlet co s tím a ne jen plácat teorii

Těma by to jít mohlo, ale co je u nich napsáno tuší jenom Ccatar:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: XDanielS

Proč nevyužiješ? Na 4 kanály dáš 4 repráky + jeden kánál hodíš do můstku a dáš na něj woofer.

Na 4 kanal jdou dat budto 4 repra, nebo 2repra + Woofer v mustku nebo dve repra oboje v mustku, ale ne tak jak pises ty ze 4 repra a woofer v mustku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...