Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zkušenosti 407 sedan1,8 16v 92KW?


daja535

Recommended Posts

Za dve hodinky čo čakáš? 10 ľudí so skúsenosťami ohľadom tohto auta s týmto motorom ktorých je len pár kusov? :myslim

Nové modely majú už takmer všetky muchy vychytané takže by som sa nebál do tohto auta ísť.

Čo sa týka motora je takmer bezporuchový, spomínam si, že raz som musel meniť na ňom škrtiacu klapku, inak nič, iba olej, sviečky, filtre... :D

Ale radšej by som zobral benzínový dvojliter, ten je takisto bezporuchový ale je živší, záleží však, čo od toho auta očakávaš...

Na Slovensku máme teraz akciu 407 Business class a tam je tento motor. Možno je niečo podobné aj v Čechách :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to na slovensku nemáte špatné akce . já jen vím že v čechách se bude od 1.7.2007 prodávat modelová řada 2008 a ta má jinak pojmenované stupně výbav , premium a tak dále . tak asi zítra zafrčím do peugeotu a uvidím co uvidím , doufám že budu mile překvapen.

Od auta nečekám žádné závodní výkony , ted jezdím 406 1,8 16 v a jsem bohatě spokojen , tak kdyby dynamika zůstala stejná tak budu spokojený .

chtěl jsem Exekutive a nejaké doplnky JBL zesík , metal. , pakk asistent , xenon .

doufám že to vyjde. jak budu mít doma jiste se podělím o pocity a "zkušenosti"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...