Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výlet do Prahy


Guest MMMMM

Recommended Posts

Zítra jedu do národního na sluha dvou pánů a chceme vyjet ráno a stavit se v nějakých obchodních centrech. Potřebuji od pražských kde je v Praze nějaké obrovské obchodní centrum, něco jako je u IKEY ve Stodůlkách. Něco obrovského, kam dám auto a mám od ženských na pár hodin pokoj.Díky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Já jedu od Loun,Slaného, to je z druhé strany?

Stačí mě název ulice a já to dám do tomtoma :)

[upravil dne 17.6.07 MMMMM]

ano dalnice D1 prichazi do Prahy smerem od Brna, tedy z druhe strany Prahy, nez prijedes od Slanyho :D nazev ulice je D1 ;) na to nepotrebujes TomTom abys tam trefil.

Jinak pokud by se ti nechtelo jet az na druhej konec Prahy nez z ktereho prijedes, tak hned v Ruzyni kdyz sjedes z rychlostni silnice od Slanyho jako na Dejvice, ale hned za sjezdem na prvni semaforu se das doleva tak je centrum Šestka.

Dal, jak uz jsi psal, centrum Zlicin - ulice Řevnická křižovatka s Rozvadovskou spojkou

Dalsi obchodni centrum co me napadlo je Galerie Butovice krizovatka Radlická Jeremiášova, tam nebýva tolik lidi jako na Zlicine a maji tam pekny morsky akvarko s krasnejma rybama

Nejvic je toho ale v tom centru Chodov, tam zensky zaparkujes klidne na tri-ctyri hodky ;):D

[upravil dne 17/6/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...