Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P: sahara, kladky, topení na 206 1.4HDI


ajsik

Recommended Posts

auto je rok výroby 12/2004, provoz 2005

1.4HDi, ABS, servo

najeto 63tkm, stav dílů je dobrý, kladky nehlučí a nemají vůle

- sahara i s větrákem

- komplet topení i ovládáním

kladky pro vedení řemene příslušenství:

- odpruženou kladku (ta nejdrahší)

- dvě vodící kladky

- drážkový řemen

nechal jsem si namontovat klimu takže tyhle věci jsou navíc...

[upravil dne 16/6/07 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla to nahoda, auto bylo z GB a trefene na zadek/bok , motor sel, klima natlakovana takze jsem vedel ze kupuji funkcni a mimo to bylo to uplne stejny auto (jen kratka verze 3dv.) takze jsem mel pristup ke vsemu z funkcniho auta.

cena : 11000.-

kompresor, chladic, sahara s vetraky, odporem a 2x rele, remen, obe kladky (jsou jine), drzak kompresoru k bloku, topeni, ovladani, el. svazky, srouby, maticky,podlozky, drzacky ...

pokud to budes shanet postupne tak mas 100% jistotu ze rozeberes auto a nektery dil nepasuje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

byla to nahoda, auto bylo z GB a trefene na zadek/bok , motor sel, klima natlakovana takze jsem vedel ze kupuji funkcni a mimo to bylo to uplne stejny auto (jen kratka verze 3dv.) takze jsem mel pristup ke vsemu z funkcniho auta.

cena : 11000.-

kompresor, chladic, sahara s vetraky, odporem a 2x rele, remen, obe kladky (jsou jine), drzak kompresoru k bloku, topeni, ovladani, el. svazky, srouby, maticky,podlozky, drzacky ...

pokud to budes shanet postupne tak mas 100% jistotu ze rozeberes auto a nektery dil nepasuje ...

jasne, ja bych to taky shanel jedine ze zborenyho auta na zadek, aby to bylo komplet z jednoho vozu pokud mozno podobny rok vyroby jako mam ja. Udelal jsem si uz predbezne soupis veci ktery bych potreboval a je to v podstate podobny jak pises, ja bych jeste potreboval i hlinikovou olejovou vanu, na ktery je drzak kompresoru ( ted mam plechovou bez drzaku ) Zajimala me prave orientacne ta cena toho kompletu, tak dik za info ;) a uzivej si chladek ( ale nenastydni :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...