Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní spojler-nárazník 306 konečně hotový


chuck11

Recommended Posts

Tak konečně mám stříklej zadní spojler,tak se musím pochlubit:D

:rokerPro členy neholdující tuningu a jejich názory na tohle:beru Vás z rezervou a nenadávám na seriové piškoty nic proti nim nemám.Než aby sme se tady dohadovali co je pěkné a co není se radši zdržte příspěvku k tomuto tématu.Sorry za :xvul

[upravil dne 16.6.2007 chuck11]

post-0-14109595853918_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jarajarda --->proč by sis to pro normální provoz dát nemohl,já to pro normální provoz mám nebo snad myslíš,že stím lítám:roll:papa (jenom musím jezdit pomaleji přes retardéry a dávat bacha na vyšší patníky na parkovištích nic víc)

Co se týče toho znáčku, tak asi budu detailista ,ale chtěl sem ho tam mít:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já chválím rovněž ten znáček 306 uprostřed tahokovu a hezky zapravenou a vzhledově ladící koncovku výfuku, ale jinak se Ti to dle mého moc nepovedlo. Někde jsem tu spatřil fotku tvého auta zepředu a to je o něčem jiném. Pohled zepředu je o moc hezčí. Tenhle zadní nárazník podle mě zbytečně prodlužuje záď směrem k zemi a vypadá to jakoby jsi měl auto ukončené stěnou, což dle mého jekho konstruktéři právě nechtěli. Takovýhle nárazník by podle mě více seděl na nějakém Puntu, či Fábii, které mají zadní okno koloměji k zemi, než 306ka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

To batty--->Možná tuctovej je ,ale na 306 jich zrovna není na výběr a navíc se mi líbí.Sto lidí sto chuťí ,každému se líbit nebude to je jasné.

To Creams--->Ty nechápeš jak někdo může za tohle dát takový peníze,já zas nechápu jak někdo může takový peníze vyhazovat za cigeraty,drogy atd.,to je rači vrazím do tohohodle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...