Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dal jsem si ALU 15"Speedline


jarajarda

Recommended Posts

to MITJA: Koukám podle tvý spotřeby, taky Ti to nějak žere co? Já měl taky tu 1,1 stříkačku a bylo to pomalu to samý co máš ty(spotřeba). Ale kámoš jezdí s tím samým za 6,5 - 6,8 (město), dálka okolo 5,5 když není brzdou v provozu a šlape na to.., Zkoušel jsi vyměnit to teplotní čidlo?:myslim

[upravil dne 21/6/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

jo ty zástěrky tam byly origo a držej dole na prahu, v blatníku a zevnitř blatníku. jo o tom sem uvažoval ale nevim asi to nechám v černý:papa

Jo aha, jen že mi to připadlo jako ty univerzální přiřezávací. Já tam zástěrky nemám a rád bych, jen se mi nechce vrtat do zdravýho plechu, nezkoušel je někdo lepit? (lepidlo na okna apod.?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hurá, manžeta opravena- vyměněna.. Byl to boj, manžeta za 300,- a dostávali jsme ji tam skoro 2 hodinky.... Problém byl v tom že nám neustále lezla dolů- viz obrázek. Pásek na stažení který k ní standartně dodávají je s tou kuličkou (2) a to se při prvním otočení volantu ukázalo jako nevyhovující, tak jsme museli dojet pro dostatečně dlouhý pásek, který se stahuje šroubem (1)....:roll Pásek na upačném konci manžety mohl zůstat "standaŕtní":D

[upravil dne 25/6/07 jarajarda]

post-0-14109595879686_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Problém byl v tom že nám neustále lezla dolů- viz obrázek. Pásek na stažení který k ní standartně dodávají je s tou kuličkou (2) a to se při prvním otočení volantu ukázalo jako nevyhovující

Ta manžeta lezla dolů, protože vnější kloub byl na stykové ploše mastný a pásek nebyl pořádně utažený. S tímhle jsem se už několikrát taky dlouhou dobu potýkal a nadával jsem u toho jako špaček;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: jarajarda

Problém byl v tom že nám neustále lezla dolů- viz obrázek. Pásek na stažení který k ní standartně dodávají je s tou kuličkou (2) a to se při prvním otočení volantu ukázalo jako nevyhovující

Ta manžeta lezla dolů, protože vnější kloub byl na stykové ploše mastný a pásek nebyl pořádně utažený. S tímhle jsem se už několikrát taky dlouhou dobu potýkal a nadával jsem u toho jako špaček;):D

No jo, ale i když jsi ji mrchu odmastil jak jen to šlo, tak se hned zas zamastila:grr

Ale hurá, přeprali jsme ji:D Ale i tak problém byl v tom že tan pásek povolil..proto jsme mazali pro ten dotahovací..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

P!nk P!ggy: cajti prudit ani nebudou, ale na STKčku bude možná problém, protože tam ten výfuk být nemá a záleží taky na koho narazíš a jestli je dělaný od svodů, nebo jak ... Stejně můžou na STK prudit za kola 15tky - ikdyž to jsou origo na 205 GTI, tak je třeba 1.1 look nemá zapsané v TP a můžou prostě rejpat ... a remcat ... ale pjéťo to většinou napraví ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

P!nk P!ggy: cajti prudit ani nebudou, ale na STKčku bude možná problém, protože tam ten výfuk být nemá a záleží taky na koho narazíš a jestli je dělaný od svodů, nebo jak ... Stejně můžou na STK prudit za kola 15tky - ikdyž to jsou origo na 205 GTI, tak je třeba 1.1 look nemá zapsané v TP a můžou prostě rejpat ... a remcat ... ale pjéťo to většinou napraví ... ;)

No a nebo tam prostě přijedu na zimákách no.. A kdyby někdo měl kecy, je to jednoduchý, jako to udělal známej. "Vy tu máte ale 14" a mají tam být 13"." "Podívejte se na to logicky, jestli chcete, ja přijedu na zimákách co mám na 13", ale jak dorazim domů, stejně si to zase dám na tyhle. Má to cenu si dělat problémy?" "No, to máte pravdu...takže je to v pořádku..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presne to mamt aky ja..nemam tam zadnej tlumic..proste trubku od motoru az ke koncovce a koncovku bych rekl temer samou nejspis ale jen podobnou co mas ty ale dela to sileny zvuk..a jelikoz jsem z Prahy a pritelku mam v Trutnove a jak je znamo tak vsichni z jinych koncin nez z Prahy nemaj prazaky moc radi..

a ptal jsem se policajta co zastavovali a ptal jsem se ho na ten vyfuk a on mi rekl ze pokud to dela velky kraval tak muze podat rizeni na nejakou statni spravu a tam mi muzou odebrat ridicak kvuli tomu..takze mam z toho docela velkej strach..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p!nk p!ggy

ted nechapu co homologovanyho :D okna nebo ten vejfuk?? pockej kde si to nechaval delat za 2tisice?? bych bral taky..nemas strach ze se to sloupne??ja bych se toho prave docela bal tak nevim jestli do toho jit ci ne..jinak mam 3dver takze tam je folii min myslis ze by to mohlo byt levnejsi??

Myslíš že by Němec lez do kufru aby zjistil, jestli mám homologovanou navařenou koncovku vejfuku?? No možná že sou blbý, ale zas až tak teda né...

No na ty fólie jsem mu sundal tapecíry ze dveří, tak aspoň to měl bez práce. Cena je to dobrá, ale pojedeš kvůli fóliím do Liberce? Pokud nejsi teda z okolí, ale jinak Ti to sem klidně můžu napsat. No počítej že to levnější nebude, ta fólie samotná nestojí tolik, musíš ale tomu někomu zaplatit práci..a to zadara nebude.. A 3dvéř a 5dvéř maj zasklený plochy skoro stejně, vem si jak máš vepředu velký okna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...